Ogólny > Strona i Forum

Sugestie na temat strony i forum

(1/90) > >>

Marcin:
Wypisujcie tu wszelkie sugestie dotyczące forum i strony, co wam się podoba a co nie.

Gwoli informacji strona nie jest doskonała wiemy o tym, pewne rzeczy wciąż są do poprawienia a pewnych póki co poprawić się nie da i tak póki co zostanie.

GBM_Fan:
Strona ma fajny layout i fajnie by było gdyby szablon forum został zrobiony w podobnym stylu. Wiem, że to dużo roboty więc to taka sugestia na przyszłość ;).

Marcin:
No mam nadzieję chociaż kolorystykę dopracować :) Teraz trochę zastój bo ja i ant mamy trochę roboty na głowie, ale myślę ze jakoś za 3tyg od dziś powinniśmy otworzyć stronę oficjalnie.

Jeszcze w ramach informacji: na GBZ nic nie piszemy oficjalnie o tym projekcie, z oczywistych myślę dla każdego przyczyn. Fair play.

GBM_Fan:
Haha... no to ja mogę napisać ;D

wudu:
Od paru miesięcy trwają prace nad stroną i końca nie widać. Nie czepiam się, tego że to długo trwa, bo wiem, że roboty jest od ciula, ale moglibyście ruszyć z normalnym funkcjonowaniem, w międzyczasie powolutku bazę uzupełniać. Bo taki start jak wy chcecie to chyba odbędzie się za rok. Na GBZ nic się nie dzieje, tu nic się nie dzieje, to gdzie fani GB mają siedzieć? Jak dla mnie to wielki błąd, że jest taki zastój.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej