Ogólny > Strona i Forum

Sugestie na temat strony i forum

<< < (2/90) > >>

moon:
Sesje, egzaminy, matura itp. Przecież ta stronę tworzą studenci? Chyba muszą mieć tez czas na naukę?
++ Start już niedługo ;)! // Wakacje = Czas na tworzenie strony, uzupełnianie jej ;)

Antari:
+ dla Ciebie moon

@wudu: No stary... niby sam sobie odpowiedziałeś dlaczego jest zastój - przynajmniej JA mam określoną wizję otwarcia serwisu, zapraszanie ludzi TERAZ gdy np. ciągle dodaję artykuły, czytanie jakichś debilnych komentarzy w stylu ''ooooo tu ci brakuje jednego entera...'' - sooooory ale wystarczający mam zajob roboty już teraz. Nie mówiąc już o dodawaniu nowych materiałów, chociaż jakbyś dobrze poszukał to bez problemu znajdziesz aktualizacje na stronie, materiały których nie dodaliśmy na GBZ - po prostu nie dodajemy newsów ot cała różnica.

A druga strona medalu - jak fani tyle wytrzymali to i wytrzymają jeszcze trochę. Do przerzucenia zostało góra 9 artów, ale zaznaczam że każdy art jest dokładnie czytany i redagowany, zmieniamy szatę graficzną w celu podniesienia jakości merytorycznej i estetycznej. Można inwestować w ilość jak było choćby na GBZ ale wydaje mi się że bardziej opłaca się w jakość. Na prawdę ciężko jest przenosić wszystko samemu, kartridże pomagają przenosić Nagash i logan, ale do dodawania recek/kodów/solucji przydała by się np. jedna osoba więcej.

Innymi słowy streszczając ten wywód do jednego zdania: Jak chcecie szybciej to zakasać rękawy i do roboty - pomagać!

Marcin:
Ja tylko dodam iż popieram Antariego, lepiej otworzyć to jako całość niż pokazywać stronę w budowie.

Fani mają co robić, można postować / przygotowywać kolejne materiały. To co będzie nowe prawdopodobnie dostanie swojego newsa, tak jak fotki różowego mikrusa.

A Antari poświęca stronie każdą wolną chwilę, ba! poświęca również nie wolne chwile. Szybciej się nie da.

Logan:
Sugestie na temat strony i forum:

Osobne konta na stronie i forum - NIEDOPUSZCZALNE !!!
Przydałby się na forum odsyłacz "wróć na portal" czy coś takiego, co odsyłałoby na stronkę.
Brawa za wybór silnika forum ;) Bardzo go lubię !

Antari:
Czemu wymieniłeś mnie małą literą ? Czuję się gorszy ;(

Marcin:
Logan a umiesz to zmodyfikować? Połączyć konta tzn. Jeszcze tak by z kopiami baz danych nie było problemów. Ja nie mam czasu w wakacje zwykle na takie zabawy. Więc jak ktoś jest chętny i ZNA się na robocie (nic nie rozwali) to się zgłaszać. Nie wiem co na to Antari, jak dla mnie w sumie to zbędne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej