Autor Wątek: Prezenty komunijne, okolicznościowe  (Przeczytany 5755 razy)

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 07, 2012, 23:43:40 »
jakbyście byli gejami to możnaby to do Holiłódu sprzedać : P
wy tam i tak nie wiecie  co to znaczy biedna komunia, uczcie się od miszcza pokory !
ile się ma lat jak się komunie ma ? : P
"Spułczuje" : <

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 08, 2012, 00:45:33 »
Zróbmy temat bardziej śmieszny :3

Cofaaamy się do czasów naszych komunii  (dla mnie 2005), macie taką samą wiedzę jak teraz (przydatną do prezentów :3 ) i wszelkie konsole bądź cokolwiek macie tyle co w ówczesnym czasie... cobyście sobie wybrali jako prezent (oczywiście taki jaki był takowych czasów)?

Jak dla mnie:
GameCube! i w sumie tyle x]
Albo jeszcze  cuś... konto na YouTube! (a gdyby ktoś nie wiedział, YT powstało w 2005 roku otwierając go TYM filmikiem)

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 08, 2012, 07:06:04 »
Hehe, ja też jestem ateistą. :D To się robi dziwne, obydwoje gramy na perce, ja mam zespół i w sumie Ty też, jesteśmy ateistami, dostaliśmy podobne prezenty na Komunię i obaj mamy 14 lat. xd

Nie obraźcie się ale co taki nieukształtowany chłopaczek w wieku 14 lat mający jeszcze mleko matki pod nosem może wiedzieć o ateizmie a tym bardziej twierdzić, że jest ateistą. Podrośniecie to wam się wszystko naprostuje.

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 08, 2012, 09:39:50 »
Nie obraźcie się ale co taki nieukształtowany chłopaczek w wieku 14 lat mający jeszcze mleko matki pod nosem może wiedzieć o ateizmie a tym bardziej twierdzić, że jest ateistą. Podrośniecie to wam się wszystko naprostuje.

Nie obrażaj się, ale to nie miejsce na religijno-filozoficzne dysputy. Może się naprostuje, może jeszcze bardziej skrzywi, ale nam nic do tego niezależnie czy mają oni lat 14, czy 44.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 08, 2012, 09:50:10 »
Hehe, ja też jestem ateistą. :D To się robi dziwne, obydwoje gramy na perce, ja mam zespół i w sumie Ty też, jesteśmy ateistami, dostaliśmy podobne prezenty na Komunię i obaj mamy 14 lat. xd

Nie obraźcie się ale co taki nieukształtowany chłopaczek w wieku 14 lat mający jeszcze mleko matki pod nosem może wiedzieć o ateizmie a tym bardziej twierdzić, że jest ateistą. Podrośniecie to wam się wszystko naprostuje.

Dokładnie :)

Ostatnio miałem przyjemność spędzić parę dni z moim 13 letnim kuzynem. Czas fajny, bo trochę z nim połaziłem po lasach, pograłem na kompie, w planszówkę Memoir '44 i... trochę pogadałem. Chłopak jak na swój wiek bardzo inteligentny, ale co jak co, myślenie tak młodej osoby jest niesamowicie okrojone z racji wieku i braku doświadczenia "życiowego". Wasze proklamacje, że jesteście ateistami są co najwyżej zabawne, na pewno nie poważne :) Stwierdzić, że jest się ateistą faktycznie jest łatwiej w tych czasach, z tym, że często nie jest to przemyślane, a jedynie kwestia wygody. Nie trzeba myśleć o sensie istnienia, o życiu po życiu, przynależeć do jakiegoś kościoła, trzymać się wyznaczonych norm moralnych itp. itd. Zresztą gdzieś kiedyś czytałem, że ateizm jest formą satanizmu. Jak spytasz prawdziwego satanistę w co wierzy, prawdopodobnie odpowie ci, że jest sam dla siebie bogiem. Podobnie działa tzw. ateizm. Żyjemy w takim świecie, że nie ma sytuacji, że w nic nie wierzymy.

Sorki za OT :)

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 08, 2012, 10:24:19 »
Nie jestem ateistą dla szpanu,wygody czy żeby wkurzyć rodziców (:D) tylko że po prostu nie wierzę.Wiem dużo o ateizmie i to że mam 14 lat i brak doświadczenia życiowego nie oznacza że nie mogę zrezygnować z wiary (ateizm to nie religia). Poza tym to nie ten temat więc powinniśmy skończyć o tym rozmawiać. Mam nadzieję że nikogo nie obraziłem :)

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 09, 2012, 11:14:29 »
to czy oni są ateistami i ile lat mają to chyba panowie nie wam oceniać czy mleko mają pod nosem czy nie, nie sądzicie ?
"Spułczuje" : <

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 09, 2012, 17:40:53 »
Zróbmy temat bardziej śmieszny :3

Cofaaamy się do czasów naszych komunii  (dla mnie 2005), macie taką samą wiedzę jak teraz (przydatną do prezentów :3 ) i wszelkie konsole bądź cokolwiek macie tyle co w ówczesnym czasie... cobyście sobie wybrali jako prezent (oczywiście taki jaki był takowych czasów)?

Jak dla mnie:
GameCube! i w sumie tyle x]
Albo jeszcze  cuś... konto na YouTube! (a gdyby ktoś nie wiedział, YT powstało w 2005 roku otwierając go TYM filmikiem)
Ja bym nic nie dał rodzicom i kupił lepsze piece oraz efekty gitarowe dla mojego zespołu. :D
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 09, 2012, 19:54:34 »
ja tak jak mattek,dostałem coś koło 3 tyś i ten sam samolot z lego:D
Kasy nikt mi nie zabrał,poszła pózniej na moje hobby które trochu kosztuje tak jak konsole i chyba też na telefon. Żałowałem ze roweru nie dostałem a teraz sie z tego ciesze,bo teraz sam sobie kupiłem taki który odpowiada moim potrzebom. Teraz jak patrze co dostają... 


P.S. Tak w ogóle pozdro z zakopanego:d mam fajną fotke gba sp na kasprowym  którą miałem zapodać ale nie wiem czy dam rade z poziomu telefonu z uploadować:/

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 09, 2012, 20:04:20 »
Ale wiecie, to zależy od "pokolenia" - domyślam się że nasi dziadkowie bądź rodzice jako prezent komunijny dostali...? Na pewno nie Ponga : ] tylko coś bardziej szczególnego, dopiero pod koniec lat '80 dostawało się takie elektroniki, tzn. przynajmniej mnie się tak wydaje, mój brat na komunię (1996) dostał radio na KASETY Daewoo i co lepsze teraz należy do mnie i wciąż działa! A wtedy taki sprzęt to było coś! A właśnie, mówi się że wtedy dostać Game Boy'a to było coś, dziś dostać Game Boy'a dla takiego 2go-klasisty to...? niestety dla niektórych "obciach" więc PSvita to "właśnie coś" lecz lans tym nie jest tak wielki jak w latach '90 Game Boy'em... przynajmniej w moich okolicach :3
Za x lat Te wypierdki które dostały na komunię PSvita'y będą jęczeć jak my że dzieci w ... 2020 roku? będą dostawać PS5 czy OUYA3 bądź następne cudo Nintendo, lecz co do Nintendo - znając życie - będzie "najmniejszym lansem" dla dzieciaka, ale! podejrzewam że będzie miało taką innowację [w sensie Nintendo] w swoich konsolach, że Sony cz inni będą zazdrościć... Zauważcie że kontrolery PS move czy tam Kinect były PO zabaweczkach Wii :3...
albo Sony z Nintendo się połączą... jak miało być w 1994 :c

@Userek niżej
Dokładnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 20:20:14 wysłana przez Ostry96 »

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 09, 2012, 20:15:46 »
Tak to zależy od pokolenia,bo do rzeczy ma się sentyment np: Ja: Kiedyś się grało na Game boyach,a teraz... Tata: Kiedyś to się na gramofonie muzyki słuchało,a teraz... Dziadek: Kiedyś to wieku 12 lat dostawałeś karabin,a teraz... Dzisiejsze Dzieci: Pamiętam jak było trendy PS3 i tylko noob nie miał,a teraz...

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 13, 2012, 14:05:55 »
mam 16 lat , na komunie dostalem jakos 2900 zł , kupilem komputer i aparat fotograficzny
a reszta na cos poszlo ,albo trzymalem juz nie pamietam ;p
komputer z monitorem za 1000 zł od kuzyna , na tamte czasy dobry , tera max hasa fifa 08 i gta sa ;p
ale dalej dziala :D jedynie zasilacz wymieniany bo sie spalil

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:06:25 »
jedynie zasilacz wymieniany bo sie spalil

Chyba wiem czemu ;]

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:21:09 »
czemu?
mi sie wydawalo wtedy ze za duzo chodzil , bo najczesciej robie tak ze rano wlaczam i dopiero wieczorem wylaczam PC bo mi sie nie chce odpalac a potem gasić
chociaz tera juz mam ten zasilacz po wymianie i testowalem to 3 dni wytrzymał

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Prezenty komunijne, okolicznościowe
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:23:41 »
Od oporowego grania :> Taki żarcik :)