Game Boy > Sprzęt

[Game Boy Classic] Bad linie jak je naprawić ??

<< < (5/5)

Wawrzino:
Dotrzymałeś słowa, opisałeś wszystko na forum... 10 lat później ^^

pajda:
Wawrzino - a obiecywałem, że po 10 latach coś takiego zrobię? Pod filmikami jest adres do stronki na fb - dopiero od wczoraj zaczął coś tam działać, ale generalnie będzie to samo co na blogu ;) Zapraszam do lajkowania i obserwowania. Będę starał się wrzucać coś ciekawego od czasu do czasu.

Wawrzino:
Nie no, po prostu tak mi się w oczy rzuciła wiadomość jedna wyżej od tej tegorocznej ;)

--- Cytat: pajda w Grudzień 30, 2011, 16:40:01 ---no czywiice na razie sie wtrzymaj. ja mam stacje lutownicza z regulacja temperatury grotu. za jakis czas sporbuje. zoabcze efekty i oczywuiscie wszsytko opisze na forum.

--- Koniec cytatu ---

pajda:
Trochę taka powtórka z rozrywki. Pamiętam jak kiedyś wrzucany był tamten filmik - praktycznie w sieci  tego nie było hehe. Obecnie możliwości są nieco inne, jakość filmików też znacznie lepsza więc dużo więcej można pokazać.

Spiner14:
Polubiłem stronkę Facebookową i coś mi się wydaje, że od czasu do czasu będę tam zaglądać, bowiem ja, tak jak @pajda, mam od dziecka smykałkę do korzystania z lutownicy oraz do naprawiania urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dygresja: korzystania z lutownicy i śrubokrętów nauczyłem się od Staruszka (taty) i zacząłem to robić w wieku - uwaga - 4 lat, a moim pierwszym sukcesem było rozkręcenie na części starego telefonu. Wracając do głównego wątku, dopiero niedawno zrozumiałem, że mogę połączyć tę pasję z moimi ciągotami do Game Boyów :- )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej