Autor Wątek: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja  (Przeczytany 25274 razy)

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 22, 2012, 18:00:27 »
Rezor tak samo jak i ty nie zostaliście wyśmiani prze handlarzy(strasznie nas dużo , szalitar i ja) tylko przez innych użytkowników ...

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 22, 2012, 18:09:01 »
No zrozumcie,w rodzinie też są kłótnie...

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 22, 2012, 18:43:53 »
Rezor tak samo jak i ty nie zostaliście wyśmiani prze handlarzy(strasznie nas dużo , szalitar i ja) tylko przez innych użytkowników ...

W takim razie ciekawe przez kogo. Może mnie? Nie dalej jak na pierwszej stronie tego tematu Szalitar jawnie robi sobie jaja z Lisa, który w zaufaniu, zwierzył się publicznie, że chciałby wygrać tego AGS-101, bo poluje od dawna. Osoby z przeciętną ilością IQ i odrobiną taktu, potrafiłyby wyciągnąć z tego wniosek, że należałoby odpuścić licytowanie. Zwłaszcza tyczy się to osób, które mają parenaście sztuk tego modelu.

No ale ogólnie śmieszy mnie ta wasza chciwość i hipokryzja jako sprzedawców. Zwłaszcza zaniki w regionie pamięć krótkotrwałej. W temacie na giełdzie, w którym Mario chciał sprzedać GB Classic z kilkoma bardzo grywalnymi pozycjami w dobrym stanie nie dacie nawet 60 zł, podczas gdy sami sprzedajecie GB Classic w dobrym stanie za 160 zł.

Wisienką na torcie jest wysnuwanie w tego typu dyskusjach argumentu, że wy kupiliście ten sprzęt np. po 10,50. Ja na waszym miejscu w życiu bym się nie przyznał, że najpierw kupiłem coś po 10,50 a później sprzedaję po 160. Ale to pewnie jedna ze strategii dobrego przedsiębiorcy. Problem niestety jest taki, że chęć osiągnięcia przez was statusu bohatera na forum jest nawet większa niż chęć zarobku. Stąd wieczne przechwałki, ile to się ma sztuk tego czy owego, i w jakiej intratnej opcji się to kupiło.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 22, 2012, 18:59:52 »
Rezor tak samo jak i ty nie zostaliście wyśmiani prze handlarzy(strasznie nas dużo , szalitar i ja) tylko przez innych użytkowników ...
przez szalitara, skoro to tak istotne. Ale jak mówie, nie chcę tego roztrząsać. Sprawa była na pw, żeby nie robić tu syfu, więc niech tak pozostanie.

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 22, 2012, 19:32:46 »
szukałem ale usunięte ale pamietam jak dziś że kilka osób wyśmiało mario(kto dokladnie nie wiem nie zwróciłem mocno uwagi)  a on sam teraz do tego się nie przyzna . Zresztą co za różnica w tym momencie , mnie mało interesuje co kto chce wygrać  , jakbym na to patrzył to nic bym nie kupił, w licytacjach rzadko biorę udział bo mi sie poprostu nie chce
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 19:44:28 wysłana przez bogo »

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:12:27 »
Z tego co pamiętam wyśmiał mnie Szalitar i Ty też coś nabąknąłeś, napisałem ,że chciałbym zarezerwować GBC w boxie, a Szalitar od razu "Co to za zaklepywanie? Na forum się nie zaklepuje aukcji." itd.... Oczywiście nie mam o to żalu czy coś, tak tylko piszę. xD W końcu i tak nic nie wyszło z tej aukcji ,bo komuś innemu chyba sprzedał (dogadywałem się poza aukcją).
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:56:30 »
Popieram Antariego w stu procentach. Nic dodać, nic ująć.

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:56:14 »
ja nic wtedy nie napisałem nawet 1 słowa ... zal z pupy

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 23, 2012, 14:03:08 »
a ja z tym spkiem żartowałem aby ; p jak zwykle daliście się ztrolować : ) chciałem wam aby udowodnić jak bardzo wy jesteście nietolerancyjni dla handlarzy. Oczywiście eksperyment zakończył się jeszcze większym sukcesem niż sądziłem, oczywiście całe przedsięwzięcie było zorganizowane przeze mnie i kolege ; P coś jak gr@żyna. Gratuluje wam dostajecie nagrodę hejterów roku.


1 miejsce - Mario_77 "mam 13 lat i zazdroszcze każdemu kto ma więcej niż 4 gry i jednego gameboya, więc jak ktoś zdraża ceny które i tak są dla mnie nie osiągalne to powód do spamu"
2 miejsce - Tarma "myślę że jak napiszę na forum na które wchodzi 15 osób, a w kategorii gameboy kupuję ponad 500 innych już stwierdzonych przeze mnie to czyjś cały interes plajtuje, oh ah ale jestem dobrym hejtem :) "
3 miejsce - podzielcie się nim ;  D

a Ty tarma oraz GBM się mylicie ; ) to, że sobie ktoś pojęczą jakieś stary skąpiradła na mój temat nie znaczy, że jakkolwiek to wpływa na sprzedarz, wiedzie mi się bardzo dobrze ; ) na gbforever też nie narzekam sporo rzeczy sprzedałem tu i póki co wszyscy zadowoleni ( łącznie nawet z zentakillerem którego nauczyłem zadawać pytanie w końcu przed kliknięciem kup teraz ^^ )

Oj jak wami można manipulować : )..

Dajcie już spokój, non stop to samo... Jak ktoś chce coś kupić to po co wstawia tutaj aukcje na która poluje?! na drugi raz się nie chwalić i tyle:) A to że ktoś kupuje to jego sprawa, ma kasę to kupuje, nie ma kasy nie kupuje:D

Jedyna osoba co potwierdziła swoją mądrość w tym temacie. Bo jak dla mnie to głupie, bo sporo osób jest niezarejestrowanych które wchodzi w sprzedaż i okazje, mam tego idealny dowód jak dałem oferte z gbc i akurat 0 albo 1 postowe osoby do mnie pisały ( specjalna rejestracja dzięki mnie czyż to nie piękne? ) więc dając im link do aukcji i mówiąc chłopaki patrzcie jaka okazja tylko nie ruszajcie! :D zamiast samemu gdzieś w koncie się na nią czaić zacierając ręcę..?

Rezor tak samo jak i ty nie zostaliście wyśmiani prze handlarzy(strasznie nas dużo , szalitar i ja) tylko przez innych użytkowników ...
przez szalitara, skoro to tak istotne. Ale jak mówie, nie chcę tego roztrząsać. Sprawa była na pw, żeby nie robić tu syfu, więc niech tak pozostanie.

Oczywiście miałem Ci zostawić konsole na którą polowałem od pierwszych sekund aukcji tylko dlatego, że  jak określiłeś się na pw niedosłownie jesteś biedny. Co mnie to idź do roboty sobie zarób mi też nikt grosza na gameboya nie dał. Jeszcze jakbyś był miły, ale w prawie każdym temacie dorzucałeś na mnie swoje 2 grosze by mi ******* więc liczyłeś na odpowiedź oczywiście już Ci zostawiam, może jeszcze Ci dołoże żebyś na pewno ją wygrał? No proszę...


już nie musicie tak wyganiać sam już rozważam na poważnie nie goszczenie na tym forum..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 15:46:57 wysłana przez Antari »
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 23, 2012, 14:30:55 »
Piękny pucharek:D szkoda że nie jest z prawdziwego złota zrobiony:D
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 23, 2012, 14:53:53 »
Na tym forum istnieje temat: "Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje", gdzie każdy może wrzucić link do ciekawej oferty. Podobny temat jest na innym forum, gdzie się udzielam. Tam w domyśle wrzucamy ciekawe oferty, które każdy może sobie przejrzeć i zalicytować, a które akurat nas nie interesują, ale mogą się przydać innym. Nie spotkałem się z czymś takim jak "zaklepywanie" licytacji.
Jest też drugi wątek, gdzie każdy może się pochwalić swoim okazyjnym nabytkiem już po jego nabyciu, typu "kupiłem super tanio zestaw kolekcjonerski wydany X lat temu!". Chwalenie się tym co chce się dopiero kupić na licytacji, która się nie zakończyła jeszcze jest dla mnie bez sensu.

Odnośnie cen towarów. Wszystko co retro ma tendencję do zwiększania swej wartości, poza tym towar wart jest tyle ile chce za niego dać kupujący. Jak coś jest dla mnie za drogie to nie kupuję, tylko czekam na inne oferty sprzedaży. Mojego pierwszego (i jak na razie jedynego) GBC kupiłem za 39zł w licytacji na allegro. Stan praktycznie idealny, niestety bez pudełka. Da się? Da się. Po prostu dłużej czekałem na korzystną dla mnie ofertę.

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:11:47 »
Pajda
Cytuj
Popieram Antariego w stu procentach. Nic dodać, nic ująć.

Szalitar już cie zwolnił z czyszczenia dmg ? :D hehe sam się przyczyniłeś do wzrostu cen classiców i pomagałeś mu na tym zarabiac

to jest "mafia" , jak myślicie czemu nie ma szarych dmg na allegro , a jak są to za kosmiczne ceny ?:]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 15:26:22 wysłana przez bogo »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:44:34 »
a ja z tym spkiem żartowałem aby ; p jak zwykle daliście się ztrolować : ) chciałem wam aby udowodnić jak bardzo wy jesteście nietolerancyjni dla handlarzy. Oczywiście eksperyment zakończył się jeszcze większym sukcesem niż sądziłem, oczywiście całe przedsięwzięcie było zorganizowane przeze mnie i kolege ; P coś jak gr@żyna. Gratuluje wam dostajecie nagrodę hejterów roku.

Czyżby syndrom oblężonej twierdzy?

Pajda
Cytuj
Popieram Antariego w stu procentach. Nic dodać, nic ująć.

Szalitar już cie zwolnił z czyszczenia dmg ? :D hehe sam się przyczyniłeś do wzrostu cen classiców i pomagałeś mu na tym zarabiac

to jest "mafia" , jak myślicie czemu nie ma szarych dmg na allegro , a jak są to za kosmiczne ceny ?:]

Oczywiście moja niewygodna wypowiedź na temat korelacji cen skupu i sprzedaży dot. modeli DMG nie została skomentowana. Zastosowano za to klasyczne odwrócenie uwagi od rzeczywistego problemu, które ma docelowo wyprowadzić daną osobę z równowagi.


Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:48:32 »
1 miejsce - Mario_77 "mam 13 lat i zazdroszcze każdemu kto ma więcej niż 4 gry i jednego gameboya, więc jak ktoś zdraża ceny które i tak są dla mnie nie osiągalne to powód do spamu"
Dziękuję za podium, schlebiasz mi. ;* A na poważnie:
Mam 14 lat i nie zazdroszczę, a cieszę się ,że są ludzie ,którzy interesują się retro konsolami i zbierają je. A jeśli myślisz, że mam jednego GB i 4 gry, to nie, nie zgadłeś. :)
btw. Antari, ja także nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie czemu wpieprzają (przepraszam za wyrażenie ;)) się na hobbistyczne fora o konsolach.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:51:15 »
to teraz Ci odpowiem i wytłumacze prostymi słowami ceny skupu i sprzedaży dmg  :
szalitar zakup za 10 zł -> pajda 30 zł odnowienie /naprawa -> szalitar ewentualny dobór klapki /szybki i sprzedaż za 160 zł



Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:55:19 »
to teraz Ci odpowiem i wytłumacze prostymi słowami ceny skupu i sprzedaży dmg  :
szalitar zakup za 10 zł -> pajda 30 zł odnowienie /naprawa -> szalitar ewentualny dobór klapki /szybki i sprzedaż za 160 zł

Nie rozumiem, przecież to ty bogo sprzedajesz DMG za 160 zł. I to ty bogo pisałeś, że kupiłeś DMG za 10,50. Oj chłopaki musicie uważniej ustalać wspólną wersję zeznań :)

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:58:04 »
bo nie zadajesz precyzyjnie pytań (do kogo) szalitar też po tyle sprzedaje , ten dmg za 160 kupiłem za 60 z grami , a ten za 10,50 był uszkodzony i sprzedałem za pare zł na allegro, chyba 25 ?

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 23, 2012, 16:00:26 »
Czuję się bardzo sprowokowany, o jak bardzo :) Właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że dyskusja z człowiekiem przedstawiającym wasz poziom mija się z celem :) Nie zamierzam dłużej w tym uczestniczyć. Powiem tak...najpierw ustalajcie wspólne wersje wydarzeń, potem róbcie dym :) Jak dla mnie za samą jak to ładnie szalitar nazwał "manipulację" należy się kara pod postacią banicji dopóki troszkę nie zmądrzejecie drogie dzieci :)

Jednym słowem, od tej pory ignoruję jakiekolwiek próby zaczepek :) Żebym znów nie musiał uchodzić za hejtera #1 mimo dawanych jasnych i klarownych argumentów (nie pamiętam kiedy ostatnim razem doczekałem się jasnej i klarownej odpowiedzi :) )

Cytuj
już nie musicie tak wyganiać sam już rozważam na poważnie nie goszczenie na tym forum..

Będę tęsknił :)

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 23, 2012, 16:04:24 »
mimo tego że często nie macie nawet grama racji , przekręcacie na swoje . Rozumiem że zrzerają was ambicje i chęć zabłyśnięcia chociaż przed wirtualnymi kolegami , ale trochę pokory też by się przydało :]

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 23, 2012, 17:06:47 »
Najlepiej zablokować możliwość przeglądania forum 'Różnego rodzaju aukcje...' dla Panów Szalitara oraz Bogo.