Giełda > Kupię / Pomoc w zakupach

Czy warto kupić?

(1/249) > >>

Chris:
Sorki jeśli gdzieś już jest taki temat, ale nie znalazłem :(. Wracając jednak do sprawy to może przyda się temat dla nowicjuszy (takich jak m.in. ja :)) gdzie odpowiadałoby się na pytanie czy warto kupić daną grę?

Przeglądam teraz Allegro szukając jakichś ciekawych gier do kupienia i mam pytanie o:

Eye of the Beholder

Wiem, że grafika, nawet jak na GBA, nie powala, ale czy warto zainwestować? :)

GBM_Fan:
Jak jesteś hardcorowym fanem gier RPG i naprawdę nie masz innych opcji to od biedy możesz zagrać :D. Keitaro chyba rozpracowywał ten tytuł i mu się podobał. W necie zdobywa raczej negatywne opinie. Ja bym sobie odpuścił na Twoim miejscu. Szukaj mocnych tytułów, a nie niszowych produkcji.

Chris:
Tak też właśnie myślałem. Przeglądam dalej :).

Marcin:
Ta gra jest mocno archaiczna, totalnie ciężko się nawet e manu połapać. Trzeba znać tez klasy i jaka klasa jakie bronie używa, czyli ogólne zasady D&D. Ogólnie to jest jedyna gra w stlu D&D i z turowym systemem walki na GBA, dlatego mi się bardzo spodobała. Jeżeli jesteś wielkim fanem tego systemu, lubisz archaiczne tytuły z grafiką rodem z GB Classic, nie znasz pierwotnej wersji gry na PC to możesz dać temu tytułowi szansę. Ja spełniam te wymagania i w grze się rozpłynąłem.

Chris:
Swego czasu dużo grałem w Baldur's Gate, Icewind Dale i Planescape (najlepszy cRPG zaraz po Arcanum i Falloutach :)) na PC, więc co nieco ogarniam zasady D&D, ale faktycznie poczekam, aż przejdę inne bardziej zjadliwe gry coby się nie zrazić na samym początku do konsoli :D.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej