Game Boy > Ciekawostki

GameBoy Magazyn - oficjalny wątek

<< < (3/9) > >>

Bart:
Mam wszystkie numery obu pism. GameBoy Magazyn - osiem numerów. GBmore - cztery numery + piąty wydany tylko cyfrowo. Ten ostatni udało mi się pobrać w częściach ze zarchiwizowanej strony GBmore. Następnie wydrukowałem go w drukarni na papierze kredowym, niestety nie wszystkie strony dało się pobrać. To, co mam na dysku postaram się jutro udostępnić, może dogrzebię się do archiwalnej strony; dam link.

Jeśli chodzi o skany - nie wiem, czy będę w stanie coś takiego przedsięwziąć. Chciałbym, ale w tej chwili nie wiem, czy dam radę.

W tylko jednym numerze mam wkładkę.


emczer:
Osobiście byłbym bardzo wdzięczny. Kiedyś u mnie w kiosku pod domem mogłem kupić i tak byłem posiadaczem trzech pierwszych numerów bodajże. Potem już nie ściągali...

Chętnie sobie przypomnę je, pamiętam jak przeglądałem je dziesiątki razy, ale z tego w pamięci został chyba tylko Golden Sun.

Kiriki-kun:
Można też prosić o te skany?
Chętnie bym to sobie przejrzał i wydrukował.
Byłbym też wdzięczny, gdyby ktoś mógł je zmierzyć.

Antari:
@Bart: Skany GB Magazyn już mam, teraz interesowałyby mnie skany GB More + ten piąty w formie cyfrowej.

Ostatnio przy odgrzebywaniu starych tematów zobaczyłem, że tak naprawdę mało w sieci informacji na temat GB Magazynu, a o GB More wygrzebać cokolwiek to już prawdziwy cud. Spróbuję coś skrobnąć na ten temat na stronę główną żeby informacje o tym kawałku polskiej historii nie przepadły. Całych skanów nie będziemy na stronie udostępniać, ale chociaż okładki, przykładowe strony + opis co znalazło się w numerze. Myślę, że taki materiał może być ciekawy, bo niby każdy kojarzy historię, ale dokładnie jak to wyglądało to juz niewielu. Ja sam straciłem swoje skany GB Magazynu wraz z awarią starego PC (miałem jeszcze te stare skany od Jara z GBZ).

W ramach ciekawostki jeszcze, znalazłem jakieś zapiski na jakimś forum z 2002 roku, gdzie Anek (naczelna GBM) jako źródło informacji polecała IGN. Pewnie wzorowali się na IGN przy pisaniu wszystkiego xD

szydlo:
@Bart a można prosić o udostępnienie GB More. Z chęcią bym na to zetknął.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej