Game Boy > Ciekawostki

GameBoy Magazyn - oficjalny wątek

<< < (2/9) > >>

Antari:
Na spamera? Nie rozumiem :) Chodzi o to po prostu że wraz z nowym portalem zmieniła się polityka prowadzenia serwisu, wolimy dmuchać na zimne. Jak dobrze wiesz jasnej odpowiedzi dot. zamieszczenia na łamach portalu do pobrania GBMagazynu nie otrzymaliśmy od byłej redakcji owego periodyka, więc zbyt wielkich podstaw prawnych do ich zamieszczania nie mamy.

Czysta głupota bo ani MY jako fani, ani osoby odpowiedzialne niegdyś za powstanie pisma nie osiągają obecnie z niego żadnych zysków, gdyż nikt nie prowadzi sprzedaży numerów archiwalnych. Szczerze baaaardzo się dziwię dlaczego nie otrzymaliśmy jasnej odpowiedzi, zgody. no ale widać taka natura polaka - po co coś ułatwić, pójść komuś na rękę jak można wygenerować problem w celu wkurzenia wszystkich zainteresowanych...

Marcin:
Nie otrzymaliśmy odpowiedzi bo redakcja nie odpowiada za wydawcę. Czy coś takiego. Trzeba by pisać do tego kto to sprzedawał (na tym zarabiał) a nie tworzył. 

Jaro:
antari, to był małośmieszny żart :) mi nie musisz niczego tłumaczyć. Zgody nie było, nie ma i nie będzie tak samo jak i kolejnych numerów magazynu.

Antari:
Odświeżam temat. LOL patrzcie na datę pierwszego posta :D

Czy ktoś dysponuje skanami wszystkich numerów GB Magazyn i GB More? Myślę, że mógłbym napisać mały artykuł na główną poświęconą historii tego Polskiego przedsięwzięcia, ale potrzebowałbym trochę danych + grafik poświęconych tym czasopismom. Wiem, ze swego czasu były do pobrania na stronie GameBoyZone, oraz, że Jaro je rozsyłał zainteresowanym użytkownikom. Może ktoś z nich nadal przegląda forum?

Ktoś pamięta dokładnie tę historię? GB Magazyn znam, ale GB More już nie. Coś mi chodzi po głowie, że były 4 numery tego drugiego pisma i czwarty z nich ukazał się już wyłącznie drogą elektroniczną do wydrukowania. Ktoś pamięta?

szydlo:
mam skany GB Magazyn mogę udostępnić Ci

szydlo

 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej