Game Boy > Sprzęt

AGB-001 | GBA backlight mod - wątek główny

<< < (2/113) > >>

Wawrzino:
Sam na razie nie posiadam AGB, ale w dalszej perspektywie mam w planie zrobić coś podobnego co Ty. Marzy mi się AGB z ekranem z AGS-101, dlatego z przyjemnością będę śledził ten wątek i czekam niecierpliwie na rezultat.

Aktualnie mój projekt customizacji GBA SP musiałem zawiesić do czasu znalezienia lakiernika, bo sam zbyt dobrze go nie pomaluję, a jestem perfekcjonistą (co ma niestety swoje wady).

Tutaj znajdziesz AGB z uszkodzonym wyświetlaczem:
http://allegro.pl/game-boy-advance-uszkodzony-wyswietlacz-i3205093742.html
Obstawiam, że uszkodzona (najprawdopodobniej tylko poluzowana) jest taśma. Sam chciałem go licytować, ale sądzę, że Tobie bardziej się przyda ;)

M4ciek:
Zastanawiam się nad licytacją, można zaryzykować. Urządzałaby mnie nawet sama płyta - jednak wolałbym mieć pewność, że jest sprawna. Możesz mieć rację z taśmą :) Co do lakierowania - myślę, że da radę... tylko, że ktoś doświadczony powinien dobrać sprzęt, farbę, położyć kilka cienkich warstw. Sam SP jest przecież lakierowany.


--- Cytat: Wawrzino w Maj 02, 2013, 18:54:22 ---a jestem perfekcjonistą (co ma niestety swoje wady).

--- Koniec cytatu ---

Witam w klubie. Z tego powodu od razu wymieniłem budę w GBC i kombinuję z odrestaurowaniem GBA :D

M4ciek:
Dawca płyty głównej - AGB-001 - kupiony. Wszystko śmiga, tylko brudny trochę. Wkręty skorodowane nieco - pewnie wymienię je na nowe. Jutro może fotki.

Mam jeszcze upatrzonego drugiego AGB - silvera. Pewnie też kupię - najwyżej jeden pójdzie na sprzedaż.

Teraz pytanie z zupełnie innej beczki. W obu konsolach - AGB-001 i AGS-101 - włącznik ma dziwną przypadłość. Jeśli zacznę nim poruszać, gdy jest w pozycji włączonej to czasem zamruga mi dioda na czerwono, zdarzy się że nawet zresetuje konsola. Nie siedzi do końca sztywno jak w GBC. Tak już jest, czy coś z moimi konsolkami nie tak?

Bart:
Chodzi Ci o to, że dioda zapala się na czerwono/konsola się wyłącza kiedy popchniesz suwak włącznika w dół, ale jeszcze zanim przeskoczy? Ja mam tak tylko w moim GBA, z tym, że nie da się w ten sposób jej wyłączyć, tylko dioda robi się czerwona. Ale to raczej normalne, nie ma się co tym przejmować.

M4ciek:
Dokładnie to - jak przesunę w stronę wyłączania, ale jeszcze nie zaskoczy. Dioda robi się czerwona, jak bardziej tam pogmeram to nawet się resetuje :D Jak nie dotykam wszystko jest ok - raczej nie ma możliwości, żebym przypadkiem to zrobił. Trzeba tam nieźle pokombinować. Tak pytam, bo w GBC jest bardziej sztywno.


--- Cytat: nvd96 w Maj 05, 2013, 20:31:41 ---U mnie włącznik też taki luźny, więc chyba można uznać to za zwykłą przypadłość GBA ;)

--- Koniec cytatu ---

Nie miałem nigdy GBA stąd pytam :) W takim razie ok, dzięki za info.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej