Game Boy > Sprzęt

Programatory, Super Card, EZ Flash IV i inne - wątek ogólny

<< < (2/18) > >>

mattek:
To jest chyba bardziej coś w rodzaju programatora GBA pod drugi slot w NDS. Przecież chyba ostatnim programatorem na GBA był EZ-FLASH IV.

animare:
Niby jest tylko pod NDS i tyle właśnie mi wiadomo, sam posiadam takiego tylko że w innej obudowie - nie wystającej z konsoli tak jak z tej aukcji. Wiadomo że da się wgrać na ową nieulotną pamięć grę bez karty SD ale czy działa to w GBA? - Nie słyszałem.

M4ciek:
Działa w GBA, ale trzeba mieć NDS żeby to zaprogramować dla GBA :)

Ja czekam na dostawę EzFlash IV - podobno pod koniec miesiąca jeszcze będą.


--- Cytat: mattek w Maj 06, 2013, 21:54:18 ---I bardzo dobry wybór - nie ma lepszego programatora ;)

--- Koniec cytatu ---

No nie wiem :D Rozumiem, że programator najlepszy, ale mając NDS, PSP, X360 jechałem tylko na piratach (oprócz kilku gierek) i nie wpływało to dobrze na rozgrywkę. Jak się kupi grę i pyka w oryginała to zdecydowanie inny klimat. A tak gier multum i nie wiadomo co odpalić :D

Może nie kupować programatora...?

mattek:
I bardzo dobry wybór - nie ma lepszego programatora ;)

evilrockerz666:
Cześć wszystkim, to mój pierwszy post, chociaż jestem stałym bywalcem zarówno strony GBF jak i forum. W czasie mojej przygody z GameBoyami miałem 2 modele konsolek fioletowego GBA i niebieskiego SP, którego zresztą otrzymałem poprzez wymianę za wspomnianego wcześniej GBA. Ostatnio zauważalnie spadła częstotliwość mojego sięgania po SP'ka i w związku z tym zastanawiam się nad kupnem supercarda. Pobrałem już kilka programów homebrew, które testowałem na emulatorze VBA i jestem całkiem zadowolony. Jednak w dalszym ciągu mam kilka wątpliwości.. Przedewszystkim słyszałem, że sporo rzeczy nie chodzi na supercardzie, a nawet jeśli chodzą to się zacinają, albo prawie nie da się grać itp. Interesują mnie opinie o tym sprzęcie, głownie ludzi którzy mieli z nim kontakt. Czy ogólnie opłaca się kupować supercarda, czy może lepiej poszukać czegoś innego? 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej