Autor Wątek: [PC] Raiden Legacy  (Przeczytany 1552 razy)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
[PC] Raiden Legacy
« dnia: Maj 16, 2013, 15:14:59 »
Nawet nie wiecie co ja teraz przeżywam, aż mi się łezka w oku zakręciła. Na DotEmu wyszła kompilacja 4 części z serii Raiden. Przystosowana do działania na PC i opatrzona wieloma dodatkowymi opcjami. Mam nadzieję, że nie będzie input lagów i port okaże się profesjonalnym produktem. Jest na to szansa, bo zajeło się tym bezpośrednio Seibu Kaihatsu.

Tutaj lista nowości:
- New game modes : Arcade (original), Mission and Training
- Two difficulty modes: Medium and Hard
- AutoFire: ON/OFF
- 1 or 2 players (simultaneous)
- Full gamepad support
- Remastered high definition new soundtrack for Raiden Fighter, Raiden Fighters 2 and Raiden Fighter Jet
- 9 languages: English, French, German, Italian, Spanish, Russian, Japanese, Korean & Portuguese.
- Playable on portrait orientation monitors + landscape ones
- Play in full-screen, or keep the game's original screen ratio thanks to "Original Mode" (in portrait mode).

i epic trailer:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vpkW78y06Kk


Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: [PC] Raiden Legacy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2013, 18:04:36 »
Ile kosztuje ta przyjemność? Pamiętam grałem jak byłem mały ;)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: [PC] Raiden Legacy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2013, 18:42:54 »

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [PC] Raiden Legacy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2013, 21:03:27 »
Qrde, boję się, że ten port korzysta z emulatora MAME. Niby nic w tym złego, ale ja to wyczaję od razu, bo MAME wykorzystuje potrójne buforowanie, które powoduje input lagi. Zresztą podejrzane jest, że nie ma w tym pakiecie Raiden II i Raiden DX, a jak wiadomo to jedyne gry z serii Raiden, które nie są jeszcze złamane i poprawnie emulowane przez MAME. Zaczyna mi to wszystko pachnieć rozczarowaniem... Poczekam na jakiś solidny review.