Autor Wątek: Xbox one  (Przeczytany 9791 razy)

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Xbox one
« dnia: Maj 22, 2013, 16:57:33 »
Jak tam wrażenia po prezentacji nowego iksa? Jak dla mnie kompletna klapa,masa zbędnych pierdołów, potrzeba stałego połączenia z internetem i jako wisienka na tym a jakże niestrawnym torcie blokada używek. Myślałem nad kupnem jakiejś stacjonarki na starcie jej życia i na polu bitwy zostało  jak dla mnie  już tylko wiiu i ps4,chociaż,jakby się tak zastanowić to xpudło  ładnie by wyglądało obok mojego magnetowidu.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2013, 18:29:16 »
Myślę, że jakbym wywiózł nowego klocka do babci to pięknie by się prezentował obok ok. 20-letniego telewizora :D
A tak na poważnie - kto w Polsce skorzysta z tych wszelkich TV-bajerów? Rynek wtórny za dodatkową opłatą to cios w kupujących z drugiej ręki, nie dość, że trzeba zapłacić pierwszemu właścicielowi, to dodatkowo trzeba opłacić haracz na rzecz micro$hitu, który jeszcze nie wiadomo jaki będzie. Instalacja każdej gry na dysku to też opcja, która dotychczasowo była praktycznie tylko na PC. Konsola traci swą unikatowość "insert'n'play", ciekawe ile będzie każdorazowa instalacja trwała...
Na wielki plus jest chyba tylko pad - ten od X360 był wg mnie najwygodniejszy (porównując do Classic Controlera z Wii oraz Dualshocka), a ten wygląda jeszcze ergonomiczniej (aczkolwiek sam layout bardziej podobał mi się przy X360) ;)
A gry? Połowa to seryjne sportówki od EA oraz kolejny CoD :D

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2013, 18:51:12 »
Oglądając prezentację, gdy pierwszy raz usłyszałam komendę "Xbox, go home", od razu nasunęło mi się "You're drunk!". Nie dość, że dla samego sprzętu trzeba będzie robić przemeblowanie, to jeszcze samej konsoli w nim mało. Myślałam, że zobaczę dobrego konkurenta dla PlayStation, ale bardzo się zawiodłam. Poza tym, "konsola" wygląda na stworzoną specjalnie dla Amerykanina. Jakieś dziwacznie dodatki w menu, sportowe ciekawostki i inne pierdółki (które w innych krajach i tak pewnie nie będą do użytku) - to nie dla Gracza. I jeszcze potrzeba ciągłego podłączenia do Internetu - śmieszne. No cóż... Idzie się cieszyć tylko pieskiem, który i tak wygląda na kopię z Czterech Pancernych ;P

xpudło  ładnie by wyglądało obok mojego magnetowidu.
Kto wie... Może będzie odtwarzać VHS? xD
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 15:12:33 wysłana przez moni-chan »

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2013, 19:21:06 »
PlayStation -> PlayStation 2 -> Play Station 3 -> PlayStation 4

XBOX -> XBOX 360 -> XBOX One

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2013, 20:22:40 »

Ej, weźcie sprawdźcie pod TV czy przypadkiem nie macie tam nowego XBoxa. Mi się akurat poszczęściło i oto on - połowa fabuły w CoDzie zrobiona!


Przepraszam, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać :D

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2013, 20:34:33 »
Masz w domu odtwarzacz VHS?

:O

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2013, 20:36:17 »
Oczywiście, jest na chodzie.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2013, 20:39:02 »
Chętnie bym sobie VHSa sprawił :P

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2013, 20:49:20 »
Oczywiście, jest na chodzie.

Czad, ale teraz to moze go lepiej schowac, bo jeszcze ktos pomysli ze kupiles tego nowego xboxa i bedzie wstyd. ;)

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2013, 21:12:21 »
Gdzie wy macie na tym foto odtwarzacz VHS? Ja widzę tylko tego Xbox'a . Serio dali ci do testów już? lol kozak

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2013, 21:18:35 »
Gdzie wy macie na tym foto odtwarzacz VHS? Ja widzę tylko tego Xbox'a . Serio dali ci do testów już? lol kozak
Noo, chopuś. CoDzik miażdży, szczególnie motion capture psów.

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 22, 2013, 21:59:47 »
Mi też gdzieś VHS kurzy się na jakiejś szafie w domu. Muszę sprawdzić czy to nie przypadkiem nowy Xbox. Może mi się "poszczęści" xD

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 22, 2013, 22:16:54 »
Okazało się że i ja mam nowe xpudło;) Tylko nie wiem dlaczego zamaist płyt czyta kasety
Ech,szkoda ze tak zawalili sprawe,a jak nei sprawe to bardzo ważne pierwsze wrażenie. I doszły mnie słuchy żę dopłata do używki ma byc jak za nówke,a jesli to prawda to dla mnie nie  jest to już strzal w stope,a auto-headshot
http://www.youtube.com/watch?v=HiKTY5qeknU
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2013, 22:38:07 wysłana przez Adam56 »

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 22, 2013, 22:43:27 »
Niemożliwe, że cena odkupionej gry będzie równa nowej. Nie przesadzajmy.

Mi wygląd i ogólny fit nowego X'a bardzo się podoba. Szczególnie porównując go do mojej 360'ki...

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 22, 2013, 22:54:21 »
Nie ma to jak reklama konsoli grami typu FIFA 14  , która oprócz na XONE co jest mega pro exclusivem wyjdzie na PC , PS2 , PS3 , PS4 , PSV , PSP , WII U , i nawet na X360 :O.
Sony - 5
Xbox - 2
5 > 2
^^
Gorzej jak na tylko XONE będzie DLC na granie Barceloną\Realem ;(

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 22, 2013, 22:59:01 »
Nie ma to jak reklama konsoli grami typu FIFA 14  , która oprócz na XONE co jest mega pro exclusivem wyjdzie na PC , PS2 , PS3 , PS4 , PSV , PSP , WII U , i nawet na X360 :O.

Damn! Do kiedy te FIFY na PS2 będą wychodzić?! :P

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 22, 2013, 23:06:17 »
Dopóki będą się sprzedawać.
 A tak na serio to Micro$oft ładnie sobie strzelił w stopę. Przypuszczam, że poza USA sprzedaż tego kanciastego, konsolopodobnego badziewia będzie znikoma. Już widzę, jak skośnookie żółtki z SONY śmieją się z Gatesa i zacierają ręce.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 22, 2013, 23:08:16 »
Słyszeliście o tym, że nowy silnik w FIFIE będzie exclusivem dla konsol i na razie wersja na PC obejdzie się bez niego ;D
Era słabych FIF na PC powraca ;D

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 22, 2013, 23:29:30 »
Odnośnie tych exclusivów. Mały felieton rozkminkowy co może...

http://hcgamer.pl/w-jakie-gry-zagramy-tylko-na-xbox-one-27422

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Xbox one
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2013, 08:36:35 »
No too ja się po produkuję...
Xbox One - cóż, spodziewałem się czegoś... więcej?
Ale dbra, jakoś to zniosę.
Wygląd: hueh hueh, dekoder? :3
Linia taka właśnie współczesna, ale zarazem - GDZIE jest takie cuś co gdy na to patrzysz to wiesz że to konsola? Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po zobaczeniu tego X'a... spojrzałem na PSX'a - zgadnijcie co mi się bardziej znacznie podobało ; )
Wielkość - no cóż, jak w przypadku początku poprzedniej generacji - za duże. Dziś jest już możliwe zrobienie MNIEJSZEGO od tego PC'ta który będzie mocniejszy. Konsola powinna być mała. To ma być właśnie różnica między PC'tem a konsolą wideo. <hueh, hueh konsolą wideo, jak to pasuje>
Dalej, pad - eeeeeeeee...
Czy mówiłem już <pewno nie> że najbardziej z X'owych padów najbardziej lubię tego pierwszego największego pada? <jest duży, ale dla mnie bardzo wygodny>. W tym "nowym" padzie, dosłownie czegoś brakuje, taka pustka ale taka nie za ładna. Już z trudem przebolałem pad PS4 a co dopiero to... A może się nie znam... może to jest już taki współczesny design, a ja po prostu wciąż siedzę w "design'u końca ubiegłego wieku"?
Dalej - ,,W konsoli"
emmm wiecie co? A kiedy dojdzie to jak w tych całych współczesnych słuchawkach że dzwonienie będzie na równi a raczej nawet poniżej z multimediami?
Fejsbuk, internet, skajp - no rzesz q2! Nie wiem jak wy, ale np. właśnie w kończącej się teraźniejszej generacji już mnie lekko wkurzało, że gdy włączałem konsolę, od razu nie odpalało mi gry po włożeniu dysku <no dbra, wiem że ustawienia itd.> a co będzie w next-gen'ie? Będę musiał się zalogować do fejsika <którego ni mam> potem do szkejpa, a potem może najlepiej ściągnę TB aktualizacji  potem kupię nową grę <bo za używkę muszę dopłacać* - wrócę do tego> i może będzie fajnie jak w końcu po zmarnowaniu paru minut od włączenia "konsoli do gry", zagram w końcu w grę.
*A co do używek i sialalalala, ah, <patrząc w pare lat do przodu> ja jestem chory pod względem "posiadania" gry, po prostu uwielbiam mieć grę na płycie. Ale co będzie, jeśli danej gry nie kupiłem w sklepie i jest ona już nie dostępna <w sklepie>? Mam do wyboru, pewno kupić w jakichś M$ sklepach, albo kupić na alegorio używkę, a jeśli kupię ja nawet za niewyobrażalnie pieniądze, BUCH! Xbox: płać za używkę! Niedługo dojdzie do tego że płyty RAZ użyte będzie sobie można na ścianie powiesić i być dumnym z ... ładnej ściany? A co jeśli Ci konsola padnie? x ] <tu pewno jest jakieś obejście, ale chce się ponabijać>.
Tak już powoli kończąc - internet w konsoli. Ja wiem, że jest to praktyczne do tych całych aktualizacji, ale no... już na kończącej się dzisiejszej generacji już mamy mało prywatności :c Tzn. wiem że mogę sobie po prostu net odłączyć, ale wtedy stracę aktualizacje, i w przypadku PS3 - PSHome - które w sumie lubię.
Ja czekam na czasy, kiedy to nowoczesną konsole do GRY - odpalę, wrzucę płytkę, albo inny nośnik ^ ^, nie logując się NIGDZIE - bez żadnych pytań, włączy mi grę, i spędzę przy tym pare miłych godzin.
Wiem że Nintendo ma teraz nie za fajną sytuację... ale ja wciąż liczę na nich gdyż to właśnie na ich konsolach bawiłem się najlepiej. Tak, na Wii bawiłem się bardziej niż na tym "EyeToy'ku X360"... w sumie na EyeToy'ku PS2 bardziej się już bawiłem :F <większa biblioteka gier, i ogółem fajniejsze :3>

A na zakończenie...
Idę pograć na PSX'ie...


@EDIT
A żeby było śmiesznie...
Video [w przebraniu mego marzenia Philips CD-i] vs. DVD [w przebraniu Xbox One]
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 13:29:12 wysłana przez Ostry96 »