Ogólny > Ogólny

W co aktualnie gracie?

(1/197) > >>

Marcin:
Standardowy temacik, średnio cieszący się popularnością ale co tam ;D Polecam prócz tytułów dawać krótki opisik, spostrzeżenia itp.


U mnie Chrono Trigger na DS, 23h za mną i jestem w Sol Sanctrum. Nie dziwię się czemu nazywają tą pozycję legendą jRPG. Gra jest dopracowana pod każdym elementem, ponadczasowa. Chciałbym jeszcze dodać że gra posiada rewelacyjne menu na DS. Intuicyjne i bardzo starannie dopracowane, nigdy nie grałem w jRPGa z tak dobrym menu. Czuć tutaj zaletę i przewagę DSa (czyli 2 ekranów) w 100%. Polecam!

Jaro:
U mnie Chrono Cross (któryś raz) na PSX (kontynuacja CT), 12h za mną - czyli prawi początek ;P Gra naprawdę zadziwia wielowątkową fabułą. Można grać z 10 razy i za każdym razem przejść grę inaczej. Do tego ponad 40 postaci do zwerbowania i 13 całkowicie różnych zakończeń. Zaletami i wadami uzupełnia się z CT, przez co nie do końca wiadomo, która z nich jest lepsza. Dla mnie gra legenda, mega power!

Pokemon Sapphire na GBA. Gram pierwszy raz, 7 leaderów za mną.

GBM_Fan:
Ja cisnę w...

Super Mario Advance 2: Super Mario World
Już prawie końcówka. 12h godz. gry za mną. Zostały mi World 6 i 7. Wszystkie alternatywne ścieżki odkryte i wszystkie dino coiny zdobyte :). Ogólnie przeszedłem już 72 levele (na 94 chyba). Świetna gra.

Metroid Fusion
O tej grze słyszałem wiele dobrego, więc była na liście must have prawie od początku przygody z GB. Ostatnio udało mi się wyrwać ją za 26zł z USA (już z przesyłką). Gra po prostu miażdży klimatem, grafiką, muzyką, projektami poziomów itp. itd. Zwiedzam już 3 Sector.

Puyo Pop Fever
Pogrywam w przerwach ;). Fajna gra.

Marcin:
U mnie w przerwach wciąż Little Magic GBC, jestem jakoś na 86 levelu ze 100 możliwych. Świetna gra na przerwę, ma niesamowicie dobrze wyważony poziom trudności. Jest to klon Sokobana z wieloma dodatkami.

Antari:
Ja obecnie męczę kilka gier na psp :D Prince of Persia: Rival Swords, Me & My Katamari, Locoroco 2. Oprócz tego tradycyjnie Pokemon Platinum na DS, niedawno odpaliłem też Darkwing Duck na GB - stary klasyczny platformer w który kiedyś zagrywałem się na składance, a także zupełną nowość dla mnie - Die Maus na GBC.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej