Ogólny > Ogólny

W co aktualnie gracie?

<< < (2/197) > >>

moon:
Ja aktualnie gram sobie w Fable 2 na Xbox'ie 360 ;)
Gorąca wam ten tytuł polecam, fajny klimat ma i w ogóle.
Ma z kolei trochę krotki wątek fabularny, ale nadrabia to pobocznymi questami itp.

PS. Część pierwsza (na PC lub Xbox'a 1 ) też jest niczego sobie ;)

Marcin:
Chrono Trigger po 33h na liczniku zaliczone :) Epicka gra plus super dodatki na koniec, oraz game+. Oj na pewno nie raz będę jeszcze przechodził.

Fire Emblem: Shadow Dragon na DSa. Czyli remake pierwszego FE, a 12 z kolei wydanie FE w ogóle. Gra ma kilka niedociągnięć, np. na GBA grafika zachwycała a tutaj jest tylko niezła. Ale mimo to jest niesamowitym doznaniem + genialne zaiste genialne wykorzystanie 2 ekranów. Fire Emblem jest wręcz stworzony do 2 ekranów, dzięki czemu batalie jeszcze zyskały na epickości. Polecam. 

Jaro:
Advance Wars 2: Black Hole Rising - wciąż ten sam klimat, wciąż na poziomie. Wydaje mi się jednak trochę łatwiejsza.
Ukończyłem 6 misji z ranga S, choć wcale się nie starałem. Cóż, może poprostu się trochę wyrobiłem :)

Phoenix Wright: Ace Attorney na Dsa - jedna z moich ulubionych gier ever.
Wciaga niesamowicie, super klimat. Z każdą kolejna sprawą coraz genialniejsza.

Chrono Cross - niesamowice długa gra. Półmetek za mną.

Marcin:
Phoenix Wright: Ace Attorney - polecacie i polecacie, w końcu i ja będę musiał sobie sprawić :)

Advance Wars 2 - gra pokaże pazurki później <:


Ja tylko chciałem dodać że Fire Emblem: Shadow Dragon zrył mi czaszkę totalnie. Normalnie gram i gram i przestać nie mogę. Po dłuższym zapoznaniu (już półmetek) muszę powiedzieć że mimo różnych ocen i głosów gra ma pewne zalety w stosunku do wersji na GBA. Między innymi:
- Kapitalne wykorzystanie dwóch ekranów, jest dynamiczniej i ciekawiej. Nie trzeba w kółko włazić do cholernego ekwipunku (karty postaci, mapy itd itp) by się orientować co się dzieje. 
- Mapy, w sumie kwestia gustu ale raz że są lepsze, dwa że są ładniejsze. Śmieszna sytuacja walki na DS i animacje są OK, a na GBA olśniewają, natomiast z terenem jest dokładnie na odwrót. W GBA ot tyle że był, nie "czuło" się go i umniejszał klimat gry.
- Sporo ułatwień. Nigdy nie byłem fanem tego typu rzeczy ale tutaj spisano się na medal. Chodzi o takie drobiazgi jak wyświetlanie ogólnego pola zasięgu jednostek, czy można wybrać których jednostek ma zasięg być pokazywany. 
- Jak na 20 letnią grę (tak 20 letniej gry jest to remake jakoby ktoś nie wiedział) nie czuć w niej archaizmu, jedynie w fabule. 

Gra w ogólnym rozrachunku wypadnie gorzej od poprzedniczek na GBA, ale tylko minimalnie (aczkolwiek do końca mam jeszcze 50% gry) Tak chciałem tylko sprostować pewne głosy które da się słyszeć na forach czy portalach jakoby ten FE był najgorszą częścią serii.

GBM_Fan:
Metroid Fusion c.d.
No gra niesamowita. Gram już drugi raz i mi się nie nudzi! Próbuję teraz zdobyć 100% itemów. Pozycja obowiązkowa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej