Autor Wątek: Shaman King  (Przeczytany 1737 razy)

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Shaman King
« dnia: Sierpień 15, 2013, 14:18:09 »
Dzisiaj zacząłem znowu oglądać Króla Szamanów,ostatnio na Jetix'ie na premierze.[Polecam]
Czy jest możliwość kupienia gdzieś mangi po polsku?
Ile wyszło gier SK na gameboy'a?Są godne polecenia?
Czytałem o tym,że twórca rozpoczął prace nad nową mangą "Shaman King Zero".Jakieś informacje?
Oto kręcąca kokoszka:

Offline SzyMan1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 116
Odp: Shaman King
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 16:09:16 »
Po pierwsze nowa manga to "Shaman King Flowers" i opowiada o losach Hany Asakura (Syna Yoh i Anny)
Można wydane już chapter'y poczytać na mangareader.net, gdzie również jest cała oryginalna manga Shaman King (wraz z rozwinięciem). Serial niestety luźno nawiązuje do mangi i im dalsze odcinki tym luźniejsze powiązania (na koniec to praktycznie dwie odmienne historie)

Mangi po polsku do tej pory nie ma (choć ostatnio było głosowanie co J.P.F ma zacząć tłumaczyć, ale wygrało Fairy Tail, której jest również bardzo fajną mangą)

Gier na GB z serii Shaman King nie było chyba, za to na GBA wyszły Master of Spirits 1 i 2 (coś typu Castlevania) i dwie wersje jednego RPG'a (który był wg. mnie beznadziejny, gdyż wystarczyło tylko maksować jednego ducha i po prostu nie było jak przegrać, chyba że gra tego wymagała)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Shaman King
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2013, 12:04:54 »
Shaman King lata temu oglądałem na jakiejś stacji z kreskówkami. Podobało mi się. JPF pewnie kiedyś wypuści, bo w przeciwieństwie do Fairy Tail'a to zamknięta seria. Mogłoby to zapełnić lukę po FMA.