Ogólny > Strona i Forum

Usuwanie nieaktywnych kont

(1/4) > >>

GRAnith:
Gdy zobaczyłem, że na forum jest zajestrowanych 405 osób to nie uwierzyłem. Przecież ciągle widzi się te same twarze. Policzyłem sobie z listy użytkowników, że, aż 142 osoby nie napisały w ogóle żadnej wiadomości! To ponad 35%!  Wpadłem więc na pomysł by zrobić usuwanie nieaktywnych kont. Na przykład osoba która nie napisała nic od pół roku miała anulowane konto. Co o tym myślicie?

Bart:
Pomysł dobry, chociaż nie widzę jakiegoś głębszego sensu. Chociaż kiedyś też myślałem nad tymi nieaktywnymi kontami. Jestem za, ale zauważ, że nie wszyscy, którzy nie napisali żadnej wiadomości nie wchodzą na forum. Są konta, które kiedyś były aktywne, choć nie ma żadnej wiadomości. Część z nich jedyne napisane posty ma już usunięte. Proponuję wyczyścić forum z kont nigdy nieaktywnych.

M4ciek:
Nigdy nie usuwa się danych użytkowników z forum bez ich prośby / przewinienia :)

Bart:
Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale konta nigdy nieaktywne nie mają przecież żadnych dostępnych dla nas danych. Nie wiem też czy w ogóle takie czyszczenie ma jakiś sens.

M4ciek:
Podbijają statystyki (chociaż nam tu raczej to zbędne). Normalnie trzyma się je choćby z racji puli adresów mail :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej