Game Boy > Sprzęt

[GB Advance] Problem z Super Cardem.

(1/3) > >>

nintendog:
Witam.

Sprzedałem na Allegro nagrywarkę SuperCard, osoba która kupiła programator twierdzi, że jest on uszkodzony. Czy możliwe, że programator który był zapakowany w pudełku uległ uszkodzeniu podczas transportu (bo jak dla mnie to troche nierealne)?   

pajda:
soft byl na karcie? bo moze osoba, ktora go od ciebie kupila nie potrafi tego odpalic? a moze sama go uszkodzila? ty sprzedawales sprawny? i sprawny poszedl od ciebie do neigo. jesli byl dobrze zapakowany to nawet jakby tym rzucali to nic nie mogloby mu sie stac... zapytaj czy paczka lub opakowanie przesylki bylo zniszczone?

nintendog:
Soft był wgrany na kartę pamięci, którą wysłałem razem z Super Cardem. Był sprawny, zapakowany w pudełko oryginalne, owinięty folią w kopercie z bąbelkami, i w dodatku owinąłem kopertę papierem szarym. Być może osoba która to kupiła, od razu wsadziła karta do konsoli, nie czekając aż nabierze temperatury pokojowej - czy w taki sposób mogłaby uszkodzić?

GBM_Fan:
O tym pomyślałem. Mogło dojść "zmrożone", albo w wyniku niskiej temp. coś walnęło. Ostatnio miałem dwa przypadki (w firmie) zostawienia laptopa w samochodzie w mrozie. W pierwszy przypadku padł dysk, w drugim matryca.

Rok temu jak kupowałem pierwszego GB Micro to też doszedł tak zmrożony, że musiałem 3-4h czekać aż nabierze temp. Niestety ta sztuka ma dziwnie nierównomierne podświetlenie wyświetlacza i wydaję mi się, że to właśnie w wyniku tego zamrożenia mogło się stać.

marlo92:
mi kiedyś SC SD pad z dnia na dzień a najlepsze było to że rzadko go używałem i był prawie nowy ale gwarancja wszystko załatwiła ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej