Inne konsole > Gry

[PC] Dobre samochodówki na PC...

(1/4) > >>

GBM_Fan:
Cześć

Szukam dobrych samochodówek na PCta. Zależy mi bardzo na STABILNOŚCI DZIAŁANIA. Przepraszam, że napisałem to z dużych liter, ale dostaje szewskiej pasji jak mi się gra zawiesza czy nie działa płynnie. Mam całkiem niezły sprzęt, więc wymagania nie mają znaczenia. Do tej pory próbowałem NFS Most Wanted, która charakteryzuje się niewyjaśnionymi spowolnieniami (pomimo stałych 60fps). Próbowałem też DIRT 2, ale tutaj to Codemaster poległo całkowicie. Gra niby niezła, ale stabilność sprawia, że ręce opadają. Próbowałem jeszcze innych tytułów, ale jak na razie poza TOCA3 to nic nie działa tak jak trzeba...

Dodam, że zawsze szukam przyczyny zawieszania się/wolnego działania gry, ale najczęściej wystarczy, że wejdę na forum producenta i przeczytam posty niezadowolonych użytkowników żeby grę odłożyć.

Po prostu szukam wciągającej gry, ładnie wyglądającej, stabilnej i płynnie działającej. Będę dźwięczny :) za pomoc.

Pozdrawiam

Logan:
Ja dobrze bawiłem się z rodzimym Xpand Rally Xtreme w trybie arcade, problemów z płynnością nie miałem. Toca 3 już została przez Ciebie wspomniana a jest to gra którą wymieniłbym jako pierwszą. Polecam także Burnout Paradise: The Ultimate Box, Test Drive: Unlimited oraz GRID.

stormek:
Z płynnie działających bezproblemowych gier polecam Split Second. Gra zdecydowanie dla fanów arcadowych wyścigów, ze świetnym modelem jazdy i dynamicznymi, zróżnicowanymi trybami rozgrywki (jedna z tych pozycji w której prędkość zrywa kask). Spowolnień nie uświadczyłem (przy grafie 1152x864, detale max), komputerek mam 3 letni ;]

Marcin:
Colin McRae Rally 4, przeszedłem niedawno i mogę polecić. Problemów żadnych nie doświadczyłem.

GBM_Fan:
Dzięki chłopaki! Pościągam demka i obadam :)

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to pisać śmiało :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej