Ogólny > Strona i Forum

Informacje na temat ważniejszych zmian na forum oraz stronie

(1/3) > >>

Marcin:
Temat w którym będziemy informowali o ważniejszych zmianach na forum / stronie. Przydane szczególnie na początku kiedy wiele idei może ulegać zmianom, co wprowadza lekką dezorientację.

Marcin:
2010-04-15: Przeredagowano Kategorię Giełda. "Pomoc w zakupach" jest teraz łącznie z "Kupię", którego nie ma już w dziale dział "Sprzedaż / Zamiana". W związku z tą zmianą regulamin forum z lekka został również zmieniony. 


2010-04-18: Od dwóch dni sprawy techniczne idą bardzo do przodu. Zostały utworzone struktury katalogów, zostało dodanych setki logo do fotografii, powstają layouty recenzji / artykułów, różnorakie szablony oraz tutoriale dla redakcji co i jak należy robić.


2010-04-26: Problemy z serwerem (dotyczy 10% adresów IP, powinno niebawem ustąpić) od trzech dni utrudniły dodawanie nowych materiałów. Strona właściwie jest skończona, zostało "tylko" to dodawanie materiałów.

Antari:
2010-05-02: Sprzęt GB/GBP/GBC/GBA/GBA SP/GBM dodany w przyszłości GBL.

Marcin:
2010-05-15: Antari powoli dodaje materiały - artykuły niebawem zostaną skończone. Wprowadzane są też ciągle jakieś drobne zmiany techniczne layouta (co można stale obserwować) Wszystko jeszcze zajmie sporo czasu niestety, sesja się zbliża a materiałów jest wciąż masa - istna knąbrna masa plików i materiałów. Życzcie powodzenia Antariemu który to dodaje oraz Nagashowi co zaoferował pomoc.


2010-06-27: Kilkaset katridży na stronie dodane, artykuły oprócz jednego czy tam dwóch skończone. Zostały recenzje w sporej ilości, miniatury i stworzenie kilku podstron jak "Polecamy" itp.

Antari:
2010-06-28: Kartridże na GB Classic (liczba pozycji: 112) oraz kartridże na GB Color (liczba pozycji: 94) zostały w pełni dodane na stronę, ewentualne błędy (literówki) przy dodawaniu poprawione. Dodany materiał stanowi całość zdjęć na wyżej wymienione konsole będące obecnie w moim posiadaniu. Innymi słowy owe działy są w 100% skończone na chwilę obecną. Nowości w temacie kartów na GB Classic i Color radzę się spodziewać już po otwarciu serwisu.

PS. Ogromne podziękowania dla Logana, bez którego nie dałbym rady w dodaniu tego materiału.


2010-07-17: Kartridże na GB Advance (łączna liczba pozycji 202) zostały dodane na stronę w całości. Do poprawy zostały słownie 2 fotki które zrobię na dniach, więc ową kategorię można uznać za domkniętą.

Podziękowania dla Ngasha, który dodał większą część materiału.


2010-07-24: Opis konsoli GB Micro dodany - dostępny do wglądu z menu strony. Osobiście widziałbym rozwinięcie wszystkich konsol w ten sposób ale oczywiście będzie to wymagało sporo czasu.


2010-07-29: Dodałem opisy wraz z miniaturkami ''będzie'' do każdej kategorii konsol, dostępne z poziomu strony głównej.

EDIT:

Trzy ostatnie kartridże do podmiany zostały dzisiaj podmienione - tym samym wszystkie kartridże na GB Advance zostały oficjalnie wrzucone na stronę i dodane do spisu. A co za tym idzie kolos zwany działem ''kartridże'' został w 100% pokonany. Za pomoc w tym chwalebnym zwycięstwie dziękuję Loganowi i Ngashowi, którzy odwalili na prawdę kawał dobrej roboty.


2010-07-30: Kody do gier na konsolę GB Advance - w całości dodane na stronę. Za przerzucenie kodów odpowiedzialny jest Logan za co, w imieniu reszty redakcji, serdecznie mu dziękuję. 


2010-08-01: Artykuły w 100% dodane na stronę. Swoją robotę wykonałem - jedyne co pozostaje do zrobienia to kilka fotek do poszczególnych artów ale to już pozostawiam ''Mistrzowi Promocji'' ;)

Jak odróżnić kartridż oryginalny od pirackiego? cz.1 (GB Advance) wraz z cz.2 (GB Classic & Color) stanowi moim zdaniem najbardziej dopracowany materiał na portalu - opracowywany przez wiele miesięcy. Za pomoc merytoryczną w kwestii kolorów kartów dziękuję Jarowi.


2010-08-02: Kody na konsole GB Advance i Classic zostały w dniu dzisiejszym ostatecznie dodane na portal. Za dodanie dziękujemy Loganowi i Jarowi.


2010-08-03: Nowa kategoria - GB w kinie, dodana w 100% na stronie głównej.


2010-08-07: Opisy do kategorii w dziale ''O stronie'' zostały dodane. Solucje zostały w całości przeniesione, czekam tylko na screeny do dwóch ostatnich, które ma mi dostarczyć Legends.


2010-08-09: Opisy do kategorii w dziale ''Artykuły'' zostały dodane. ''Legalność'' w dziale ''O stronie'' została dodana.


TYM SAMYM DO ZROBIENIA ZOSTAŁO:

Jaro: Kody na konsolę GB Color

Keitaro: Miniaturki do poszczególnych kategorii (liczba 23), gdyż bez nich są one nieczytelne. Zdjęcia do artów i tekst do arta: ''Top 3 redakcji''. Banner serwisu, belki i button reklamujący.

Legends: Screeny do dwóch solucji Pokemon Silver/Gold oraz Harry Potter and the Sorcerer's Stone.

Poza tym do zrobienia zostały jeszcze opisy poszczególnych konsolek ale osobiście nie mam już siły się z tym babrać, więc materiał będzie dodawany w formie newsów po otwarciu serwisu.

Moja propozycja brzmi następująco - dokończyć wyżej wymienione rzeczy i przejść do ostatniego kroku którym jest przenoszenie recenzji. Wydaje mi się że sam zrobiłem sporo, zwłaszcza pod nieobecność Keitaro, dlatego bardzo proszę wykażcie jeszcze odrobinę dobrej woli i dokończcie te sprawy które wymieniłem wcześniej możliwie jak najszybciej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej