Ogólny > Strona i Forum

Ożywienie forum.

(1/2) > >>

WiiTold:
Jestem "nowy" i może nie wiele mam do powiedzenia, ale chłopaki, ożywmy to forum.
Temat GameBoy stary ale ciągle gorący :D
Macie jakieś pomysły?
Ja przychodzę tutaj z wiiem, gdzie jestem modem i może udałoby mi się nakłonić admina (Wojnara) do wymiany Buttonów. Dobra reklama nie jest złą, zwłaszcza że jest to największe forum o Wii w Polsce.

Rezor:
Jestem za, choć sam jestem tu nowy ;) Ale chciałbym móc szerzej pogadać o gameboyach, a na forum się mało dzieje. Przydałoby się trochę ciekawych tematów do dyskusji. I najlepiej więcej osób, choć to akurat nie jest łatwe do załatwienia (wiem bo sam przez 3 lata prowadziłem forum).

Marcin:
Forum jak na mocno sprecyzowaną stronę i tak ma się nieźle :) Ale wiadomo im więcej nas tym lepiej. Niestety wielu użytkowników (fanów GB) pojawia się i znika po jakimś czasie, albo ogólnie mało piszą postów. 

Na wymianę buttonów zawsze jesteśmy chętni :)

Rezor:
Niestety dla niektórych GB jest tylko "zabawką" na chwilę, pocieszą się i odchodzą grać na nowych konsolach.

Co do moich drobnych uwag, to wydaje mi się, że niezłym pomysłem mogłoby być dodanie shoutboxa na forum.

Na początku zdziwiłem się też troszkę, że nie ma praktycznie tematów o konkretnych grach, gdzie można by wyrazić swoją opinię i podyskutować. Ale już się przyzwyczaiłem ;)

marlo92:
a mi się wydaje ze ostatnio i tak forum ostro przyspieszyło ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej