Ogólny > Recenzje

Pokemon Red/Blue - recenzja

<< < (2/7) > >>

scrooge:
o kurde ! ogólnie to widziałem, że gbc i gba dodają kolory do starych gier, ale nie wiedziałem, że można to zmieniać ;D dzisiaj się pobawię

mattek:
Fajny jest ten ficzer. Mi najbardziej pasuje chyba szarość. Jest taka neutralna i nie psuje klimatu panującego w grze ;)

coby6:
Ja nie zgadzam się z określeniem ze mechanika jest przestarzała . Owszem kilka rozwiązań mogło być lepiej rozwiązanych i zostały poprawione w późniejszych częściach ale podstawa mechaniki i ważniejsze rozwiązania przetrwały do dziś . Pierwsza generacja najbardziej przypadła mi do gustu i wyjątkowo sobie cenię .

stasiek19:
Sentyment to chyba każdemu z tego portalu pozostał do pokemonow ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy ze wiele rzeczy już się zestarzalo. No chyba ze nowoczesna jest dla ciebie czarnobialosc

stasiek19:
Nie mogę już usunąć posta więc napiszę coś sensowniejszego. To, że gra jest carno-biała to tylko jeden z wielu przestarzałych już rozwiązań. No chyba nikomu nie spodobało się kilkugodzinne błądzenie po team rocket bazie w saffron city i męczenie się z teleporterami. Chodzenie po safari zone również jest bardzo uciążliwe. Kiedyś gdy ludzie mieli więcej czasu na granie, to męczyli się godzinę, żeby złapać taurosa, ale teraz mało komu się chce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej