Inne konsole > Ciekawostki i nowości

Polski dystrybutor Nintendo

(1/3) > >>

scrooge:
Siemka,

założyłem ten temat aby poruszyć sprawę wejścia sprzętu Nintendo na Polski rynek (oficjalnie, pełną parą - mam nadzieję). Pewnie wszyscy, albo chociaż większość z Was słyszała o tym, że od 3.03.2014 ma u nas działać polski dystrybutor marki Nintendo. Oto ich strona http://b2b.cqe.pl/ (odpowiednik strony czeskie, z końcówką .cz). Minęło już ponad 2 tygodnie, a na stronie dalej nie można nic kupić, w sklepach (np. takich jak media markt, Euro RTV AGD itp. wciąż nie ma sprzętu Nintendo - chociażby 3DS XL lub WII U. Co się dzieje? Czy jest jakaś oficjalna data, kiedy sprzęt ten będzie dostępny normalnie w sklepach? Czy ta data 3.03.2014 była tylko teoretycznym wejściem na rynek polski, ale z reguły faktyczne pojawienie się sprzętu w sklepie ma miejsce dopiero po paru miesiącach? Zapraszam do dyskusji. Jak ktoś zna jakieś polskie strony (prócz portali aukcyjnych i ogłoszeniowych) gdzie można kupić sprzęt, akcesoria Nintento, można podawać. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas sklepy wypełnią się asortymentem i napotkamy sporo promocji. Pozdrawiam!

stasiek19:
Rozpoczęcie działania nie oznacza wcale początku sprzedaży. Wiele firm tak działa. Na twoim miejscu nie nakręcałbym się, i poczekał co najmniej pół roku.

scrooge:
no to ładnie. heh. miejmy nadzieję, że będą także jakieś oficjalne gadżety ;)

stasiek19:
Ostatnio z wyprzedzeniem wydali figurki z mario w mc donaldzie. A jak myślicie? czy spróbują nadrobić Polską infrastrukturę i posprzedają kiegoś gameboya, ewentualnie DS?

Marcin:
A ja mam nadzieję że nie wejdą do polskich sklepów stacjonarnych. Zakończyło by się to wyłącznie failem takim samym jak poprzednio. Nie ma marketingu oraz nie ma targetu u nas na N. Jestem za sklepem online który prowadziłby oficjalną dystrybucję i miał przyzwoite ceny (jak amazon). Było by bardziej niż super bo mielibyśmy pewne źródło zakupów a i nowa dystrybucja może by tak szybko nie wyparowała.

btw. http://d-serious.pl/newsy/3ds/oficjalne-ceny-gier-konsol-nintendo-w-polsce-tak-jakby/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej