Ogólny > Strona i Forum

Wygląd forum.

<< < (2/3) > >>

marlo92:
no ja też bym był za zmianą kolorystyki na jakiś odcień zieleni fajne logo i było by super choć tak naprawdę już się do obecnego wyglądu przyzwyczaiłem i jak dla mnie forum nie ma być ładne a przejrzyste funkcjonalne i czytelne a takie jest i tu duży + dla twórców ;p

bielin:
Więc teraz nie wiem. Keitaro określ się dokładniej jest to taka okazja która może się nie powtórzyć bo nie lubię się narzucać a prawdziwy pro robił by to forum. 

Marcin:
Ja jestem na nie, jeszcze uzgodnię to z Antarim jak wróci w czwartek. W swoim czasie zmiany jakieś na pewno się pojawią.

bielin:
Rozumiem :)

Antari:
Ja bym chciał zmienić kolorystykę na jakiś odcień zieleni podobnie jak Marlo, plus dodałbym jakieś logo będące odnośnikiem do GBF. Ikonki postów nieprzeczytanych i przeczytanych http://gbforever.pl/forum/Themes/default/images/off.png można by podmienić na jaką wariację na temat GB. Tylko i aż tyle bym w tym aspekcie zmienił. Wydaje mi się że to nie jest jakaś mega ingerencja w źródło forum, no ale wiadomo, ja się nie znam, nie jestem grafikiem.
Jeżeli chodzi o projektowanie wszystkiego od nowa to chyba wolałbym taki minimalizm jaki jest obecnie, jest bardzo czytelnie :) A pieniądze można przeznaczyć na tegoroczną opłatę hosta i domeny, gdyż za jakiś czas to będzie głównym problemem na tapecie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej