Giełda > Kupię / Pomoc w zakupach

Czy możesz mi odebrać przedmiot?

<< < (3/7) > >>

drakon:
Przed padem strony tych wiadomości było o wieeeeele więcej :) Miałem robić też zbiorowe zamówienie z AsmRetro i prowadziłem wiele dyskusji na temat sprzętu. Transakcje z innymi użytkownikami też były. Ale to było przed padem, jak już pisałem. Przecież nie będę się prosił, żeby komuś pomóc ;). A nick z Allegro mój to drakon_dr tak dla jasności.

Murzin:
Może nie udzielam się za dużo, ale trochę rzeczy od tutejszych użytkowników już kupiłem. Tak jak drakon napisał, nalegać by komuś pomóc nie zamierzam, ale może akurat się przydam hehe. Nick na allegro to Murzin90

Kiriki-kun:
Drakon to pamiętam że sporo się udzielał w tematach technicznych. Szkoda ich trochę bo sporo wiedzy tam leżało :/

emczer:
Nowy na forum, jednak jak coś to we Wrocławiu mogę pomóc, jak praca i inne zajęcia nie będą mi kolidować. Najlepiej rynek i okolice centrum, jednak zawsze można rozmawiać. Nick z allegro znajdziecie w dziale sprzedaży jak Wam potrzeba.

Ostry96:
No dobra, zaryzykujmy zatem :F
Fakt, Drakona coś kojarzę... ale wcześniej miał chyba inny awatar, prawda? Wybacz, taka pamięć :L

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej