Inne konsole > Gry

[DS Classic] FPSy i RTSy

(1/6) > >>

Rezor:
Jak w tytule, znacie jakieś dobre (naprawdę dobre ;)) strzelanki FPS na dual screena? I czy wogóle są jakies warte uwagi FPSy na tej konsolce?

I drugie pytanie, czy są na NDS jakieś strategie czasu rzeczywistego? Coś w stylu command & conquer? Wiem, że przenośne konsolki bardzo się nie lubią z tym gatunkiem gier, na GBA jest tylko Mech Platoon. Ale bardzo lubię ten gatunek gier, stąd moje pytanie ;)

Marcin:
Może nie do końca w stylu C&C ale RTSo podobnych gier jest kilka na DSa.

- Final Fantasy XII Renevant Wings - kapitalne graficznie, niezłe fabularnie itd, niestety element strategiczny w późniejszym etapie gry trochę ginie, w grze pojawia się sporo chaosu. Około 80% gry. 
- Heroes of Mana - to w zasadzie poprzednik FF XII pod względem techniki rozgrywki. Nie grałem, grę cechuje ponoć średnie AI przeciwników, mniej chaosu niż w FF i dobra fabuła.
- Lock Quest - Bardzo wysoko oceniana gierka przez różne portale, niestety nie wiele więcej wiem bo dopiero nie dawno odkryłem ów pozycję. Widziałem ją w jakimś sklepie online z UK za cenę 6-8GBP. Odsyłam do recenzji http://uk.ds.ign.com/objects/142/14244131.html

nintendog:
A z FPSów to Dementium I i II, Call Of Duty oraz Metroid. Ogólnie to mało FPSów na NDS jest.  A z gier które polecił Keitaro grałem tylko w Final Fantasy XII i polecam - jest naprawde świetna!

pajda:
klasyczne FPP: metroid prime, CORE, MOON, golden eye (port z nin 64) i seria call of duty. to sa najlepsze tytuly. jelsi chodzi o metroid prime to multiplayer jest rewelacyjne.... po ptrostu sam moid, gralem w to przez chwile po sieci - fajny klimat.

klasyczny RTS: jeden jedyny - command & destroy. buduejsz baze - budjesz wojsko i wykanaczasz przeciwnika. mila, ale slabo rozbudowana. przeszedlem.

marlo92:
FPS :

Call Of Duty World at War
Call of Duty Modern Warfare Mobilized
Call of Duty 4 - Modern Warfare
Call of Duty Black Ops
C.O.R.E

Do fajnych gier wojennych mogę dodać Brothers in Arms DS  i  szpiegowską James Bond Blood Stone 007 choć to raczej gry akcji ale polecam bo mi osobiście przypadły do gustu.

Strategie :
Command and Destroy
LEGO Battles




Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej