Inne konsole > Gry

[DS Classic] FPSy i RTSy

<< < (2/6) > >>

Rezor:

--- Cytat: pajda w Styczeń 25, 2011, 20:26:51 ---golden eye (port z nin 64) (...) klasyczny RTS: jeden jedyny - command & destroy. buduejsz baze - budjesz wojsko i wykanaczasz przeciwnika. mila, ale slabo rozbudowana.

--- Koniec cytatu ---

A ten goldeneye to aby na pewno port z N64? bo ja słyszałem że to jest port tego nowego goldeneye z wii? jakby z N64 to byłoby super, bo miałem to kiedyś na dużym N i się zagrywałem ;) Ten RTS chyba akurat jest wspomniany w nowym artykule na stronce - pooglądam gameplaye na youtubie i jak mi się spodoba to zapoluję.

Pytanko mam do osób polecających call of duty i tego typu FPSy. Jak z animacją w tych grach? Bo słyszałem gdzies opinię, że kiepski framerate mają niektóre srzelanki.

marlo92:
ja tam jestem z serii Call of Duty  zadowolony i mam w planach uzbierać całą serię ;] tylko puki co szkoda mi kasy bo zamiast jednej gry wole kupić jakiegoś game boya za 40 zł ale jak odłożę więcej kasy to bedzie niezłe polowanie hehe;]

Rezor:
Hehe, a myślałem, że te co wymieniłeś to cała seria ;)

pajda:
najlepszym FPP byl, jest i bedzie MEtroid Pirme. po pierwsze zajebista grafika, swietne sterowanie i fajny pomysl. kolejnym i najwiekszym plusem jest MULTI. laczysz sie i mzoesz grac z kim chchesz na swiecie. nie musisz mie friend codow zeby z kims pograc. licza ci wygrane i przegrane dzieki temu masz range jakas. to jest swietne,. jak do tej pory zadna gra FPP nie oferuje takeigo czegos. wiec to jest pozycja numer jeden z FPP. zadne call of duty czy inne  nei dorownuja metroidowi. call of duty to czasmia mi sie wydawalo ze to taki arcade FPP ;PPP, a metroid to typowy FPP -trzeba celowac masz rozne bronie. zmianisz te bronie w trakcje walki to ejst dobre. obadaj to.

aha, jeszcze jedno, moze to nei klasyczny rts ale turowa strategia - jednakze niesamowita, warhammer 40.000. to musisz miec. to jest gra ktora jest warta poswiecenia na nia sporo czasu. multiplayer musi tez byc neizly, chcoiaz nie gralem, ael wtedy dopiero robi sie ciekawie - podejrzewam. pzodrawiam.

Rezor:
Dzięki za rekomendację. nadal czekam na opinie odnośnie płynności animacji, w ilu tak m.w. klatkach śmigają te FPSy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej