Inne konsole > Gry

[DSi] Zakupy aplikacji na Nintendo Store?

(1/3) > >>

PatrykO:
Hej,

Zastanawiałem się czy istnieje możliwość kupowania czegokolwiek na Nintendo Store, jeżeli mieszkam w Polsce. Zauważyłem, że dostęp do ów sklepu uzyskamy dopiero po zmianie kraju w ustawieniach (gdyż dla naszego kraju nie przewidziano takich atrakcji)...

Chodzi mi głównie o zakup aplikacji, które możemy używać w naszym DSi, wszystkie darmowe już mam, ale czy te płatne (ponoć jest kilka za 200 pointsów) mogę z powodzeniem działać na mojej konsolce? Mam europejską konsolę i jeśli jest to możliwe to proszę o jakieś wskazówki odnośnie doładowania konta (w jakiej walucie, czy coś) i ogólne wypowiedzi, czy jest to możliwe i jakie aplikacje są godne uwagi...

//PatrykO

Marcin:
Tak samo jak darmowe możesz i płatne pobierać. Konto doładujesz kupując kartę z punktami np. na ebay. Na Allegro też bywają ale droższe są zazwyczaj. Wpisuj "nintendo points" szukając aukcji.

Co warto kupić? Zależy od preferencji osobistych polecam tą stronę i recenzje na niej zawarte http://dsiware.nintendolife.com/games

PatrykO:
o właśnie o coś takiego mi chodziło, dzięki muszę czymś uzupełnić te puste sloty w DSi menu : )

Marcin:
Zapomniałem wspomnieć iż my czyli europejskie DSi może pobierać tylko gry z Europejskiego DSi Ware (ustawiając np UK w konsoli) Nie możemy ściągać gier z USA ani JAP DSi Ware. I tak samo będzie w 3DSie, i nie ma sposobu by to pominąć.

Chaykin:
...poza sprowadzeniem sobie konsoli z USA czy Japonii.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej