Inne konsole > Gry

[PC] Shank

(1/2) > >>

54LVIAD0R:

Dobra platformówka / beatemup. Przedstawiciel wymarłego już prawie gatunku. Dobra rysowana grafika (chyba, że ''NO WESTERN ART'' ;p), krew i combosy.
Znacie? Bo ja jestem nie na bieżąco z nowościami. Albo coś podobnego. Może być freeware/homebrew.
Dobra, wracam do gry bo fabuła wciąga ;p.

filmik z gameplaya: http://tiny.pl/hc8pr

tomcio:
Znamy, znamy doskonale. Akurat mam wersję na PC aktualnie zainstalowaną na dysku i cóż mogę powiedzieć - gra powoduje szczękopad i daje niesamowitą frajdę z rozwalania kolejnych przeciwników! Grafika jest doskonała, muzyka również jej dorównuje, ale to i tak nic przy systemie walki, który niby nie jest bardzo skomplikowany (trzy bronie przyporządkowane pod trzy przyciski pada), ale daje naprawdę dużo możliwości. Moja ulubiona giwera? Oczywiście shotgun!

Grę polecam każdemu, kto ma w domu X360 bądź średniej klasy komputer osobisty. Naprawdę warto zagrać, lecz ostrzegam - można stracić nerwy podczas pojedynku z pewną panią (bodajże trzeci boss z kolei, zaraz po drugim Butcherze) uzbrojoną w miecz samurajski.

PatrykO:
Czy to jest ta gra, które jest dostępna także na PSN? Zastanawiam się, czy w nią nie zainwestować...Chodzi mi o to:

tomcio:
Nie słyszałem o wersji na PSN, ale może i masz rację. Tak, z tej gry pochodzi wrzucone przez Ciebie logo.

54LVIAD0R:

--- Cytat: tomcio w Luty 08, 2011, 09:33:54 ---można stracić nerwy podczas pojedynku z pewną panią (bodajże trzeci boss z kolei, zaraz po drugim Butcherze) uzbrojoną w miecz samurajski.

--- Koniec cytatu ---

hehehe z ust mi wyjąłeś ;] wisze na niej obecnie ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej