Inne konsole > Ciekawostki i nowości

Nintendo Switch

(1/7) > >>

Ostry96:
Kurczę, to aż dziwne, że nikt takiego tematu jeszcze nie założył ._.

A więc - Nintendo Switch

(klikając w obrazek - przeniesie Was do widea z tą zabawką)




Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, to dziwne :L
Konsola zarówno stacjonarna jak i przenośna.
Takie coś a'la Nvidia Shield tylko żee... no właśnie.
Kontrolery u boków "tabletu" są wyjmowane, dzięki czemu na przenośnej konsoli można grać w dwie osoby i nie nosić przy tym dużych (jak na podróż) kontrolerów. Niestety nie będą to "wiimote" bo jak na momencie z Mario Kart widać - panowie używają gałek a nie ruszają kontrolerów - trochę szkoda, choć ile w tak małym czymś da się zmieścić xL. Ciekawi mnie mały... gudziczek? pod lewymi klawiszami - taki mały kwadracik. Czyżby NFC? Na samym trailerze są w pewnym momencie ukazane amiibo ale nie są pokazane w jaki sposób się łączą.
Stacja dokująca - posiada dwa tajemnicze (na razie) wyjścia z lewej strony - pewnie USB - nie wiem :L. Ciekawi mnie, czy w niej nie ma jakiś "komponentów" które np. podciągają moc czy grafikę. No bo na przykład na tablecie będziemy mieć 720p a na telewizorze 1080p albo jak w PS4 pro "podciągnięte" 4K.
Prawdopodobnie możemy się spodziewać wielu albo "remasterów" albo jakąś "emulację"? Wii U, bo pojawia się Mario Kart 8 (z Boo~!) i me ukochane Splatoon, na którym widać elementy postaci, które obecnie nie są dostępne na Wii U. Poza tym na trailerze widzimy Mario biegającego po planszach, które nie pojawiły się w innych grach z Braćmi. I co ciekawe - kurczę Skyrim? I zbiegiem okoliczności pisząc tą wiadomość dowiaduję się, że wychodzi za niedługo "The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition" - czyli ulepszony Skyrim :L. A no i oczywiście The Legend of Zeeeldaaa <3.
Kontroler - na razie widziałem na wideo dwa rodzaje - ten "składany" co na obrazku powyżej i taki "standardowy" i widocznie pół przeźroczysty (nie kryję że nie był jakiś najpiękniejszy). Natomiast ten pierwszy mi się podoba wizualnie. Ale jaki będzie, zadecyduję, jak kupię~.
Moc - ee, póki gry będą super, to mogę i z mocą Wii nawet grać :F (noo jedynie takie 720p-1080p by mi wystarczyło~). Niby są jakieś wycieki co do specyfikacji, ale jakoś tak w przypadku Wielkiego N - nigdy na specyfikacje nie patrzyłem. Serio.

Koncept wydaje mi się wręcz bardzo - bardzo rewelacyjny, choć jestem fanboyem więc :L
Przewidywana premiera w marcu 2017 więc ja już teraz odkładam pieniążki, jako że gdzieś wyczytałem, że przewidywana cena to 299$ sama konsola a 399$ konsola z grami i czymś tam - to mimo wszystko całkiem niezłe ceny.

A Wy co sądzicie? Czy innowacyjność Nintendo wygra z mocą i innymi wodotryskami Microsoftu czy Sonego? Mam na myśli "na świecie" bo w Polsce to nawet nie wiem czy będzie taka jakaś oficjalna premiera ._.

@@Edytując - w celu dodania partnerów dla N Switch

Borsuk:
Za wiele jeszcze na jej temat nie wiadomo, to po co strzępić ozora? ;)
Na razie wiemy jak wygląda. Całkiem ładnie. No i to tyle. Pojawi się więcej info to będziemy komentować :)

Swoją drogą to straszna jest polityka wszystkich firm wypuszczających konsole. Cena już niby znana ale szczegóły bebechów to już nie. I co? Klient ma wypracować decyzję o kupnie na podstawie zwiastunu i info o cenie? Znany chwyt. Podniecamy potencjalnych odbiorców teaserem, potem mówimy że będzie tanio i... długo, długo nic. Decyzja o kumpnie już w kliencie dorasta, a potem pojawia sie info że bebechy to jednak o klasę gorsze. No ale jak już się klient przez miesiąc nakręcał, kasę odłożył no to pewnie że kupi. Strasznie nie lubię takich psychologicznych gierek koncernów.

Ostry96:
Hm. Nie do końca się zgodzę. Bebechy w konsolach nie odzwierciedlą faktycznego potencjału. PeCet o dokładnie takiej samej specyfikacji jak PS4 będzie gorszy w takiej "praktycznej" wydajności niż konsola. W przypadku Nintendo to już w ogóle, gdzie Wii U jest gorsze "mocą" od PS4 czy Xone a jednak pełno tytułów i to świetnych tytułów nie dość że ślicznie wyglądające to jeszcze utrzymujące te całe "60FPS". I czy to świadczy, że Wii U ma lepszy procesor niż PS4 i Xone? No właśnie.
Co da, jeśli teraz dowiemy się jakie ma w środku bebechy? I tak nam to za dużo nie powie. Zrozumiem, jeśli okazałoby się że ma dokładnie taką samą specyfikację co nawet Wii, ale jednak śmiem wątpić w takie cuda x].
A co do ceny - to jedynie plotka w przypadku Wii... ... Znaczy Switch'a :L

Ale w przypadku innych konsol - dość szybko MS i Sony wyjawiło specyfikację obecnej generacji... i w zasadzie po co? To znaczy wiem po co. By chwalić się liczbami. Ale no. Niby tam Xone słabszy, ale co z tego, jak częściej na nim gram xL
To tytuły niech decydują "czy konsola jest mocna i warta ceny" a nie "od jakich krasnoludków siedzących w środku".

W przypadku PC - jak najbardziej - wyjawienie komponentów i ceny jest właściwe, choć bardziej laptopów niż stacjonarek z uwagi na możliwość wymiany komponentów.

Ale to moje zdanie :L

Chino:
Z mojej strony to oceniać sprzęt będę przynajmniej po roku jak biblioteka gier będzie już w miarę opcjonalna. Mi osobiście podoba się pomysł połączenia przenośnej z stacjonarną, bo będzie (jak dla mnie) w miarę rozsądny wydatek. Nie podobają mi się te wysuwane z ekranu kontrolery, mam wrażenie, że z biegiem czasu po prostu się wyrobią i będą wypadać / obluzują się, dlatego chyba pierwsze co to po zakupie trzeba będzie zaopatrzyć się w PRO Kontroler. Jeśli chodzi o moc to szczerze mówiąc mało mnie to interesuje, byle grało się fajnie, bo i tak pewnie będę grał tylko na wyjazdach / czasem w domu, ale to i tak przenośnie.
Gdzieś była podana lista producentów wspierających konsolę, z najciekawszych dla mnie: Capcom (może jakiś Resident się pojawi), Ubisoft (AC), Electronic Arts (na trailerze było pokazane NBA 2k17, osobiście liczę też na FIFĘ), jedyne co mnie się nie podoba to brak Rockstara, a szkoda, bo fajnie by było sobie pograć w inne GTA niż Chinatown Wars.
Cena... Jeśli w tych 400$ będzie konsola, pro kontroler i Zelda i coś tam jeszcze to może się skuszę :E

adam104100:
A czy ta nowa konsola nie wyprze 3DS? Zamierzam kupić na gwiazdkę zwykłego 3DS, ponieważ jest w fajnej cenie z Zeldą(350 zł) i teraz czy lepiej kupić New 3DS czy odkładać na Nintendo Switch?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej