Inne konsole > Ciekawostki i nowości

Nintendo Switch

<< < (7/7)

Kiriki-kun:
Mi zależy żeby jak najwięcej Nintendo sprzedało, bo to oznacza że będą się rozwijać i wydawać więcej fajnych rzeczy, i dawać więcej fajnych rzeczy w fajnych cenach :)

A na razie jako jedyni robią coś naprawdę fajnego i ciekawego, bo takie PS4 czy X1 dają niewiele więcej niż PC. 90% gier jest tych samych, kontrolery i mechanika rozgrywki ta sama. Kilka tylko tytułów wykorzystujących kinecta czy różdżki się wybija, ale są to głównie tytuły dla dzieci, które szybko się nudzą.
W dodatku mało prawdopodobne żeby Sony chciało kiedykolwiek robić coś nowego, biorąc pod uwagę że od PS1 do PS4 zmieniła się tylko wydajność, i trochę kształt pada :)

Chino:
Ostry, chodzi mi o to, że na premierę Switcha tytułem, który ma przyciągnąć jest Zelda, która:
a) nie każdego kręci
b) wyjdzie na Wii U
Potem dostaniemy ulepszonego Mario Karta 8 (czyli może wyjdzie i DLC dla wersji na Wii U), zanim Switch się rozkręci będzie koniec roku (czyli wyjście Mario), w tym samym czasie premierę będzie miał Xbox Scorpio, czyli Nintendo żeby konkurować z nimi będzie musiało przynajmniej zejść z ceny albo do tego czasu dać nam kilka naprawdę fajnych tytułów, które przyciągną KAŻDEGO, a nie tylko fanów serii gier Nintendo. Innymi słowy jakbym miał w tym roku kupować konsolę, a nie miałbym budżetu na kupno dwóch to bym czekał na XBOXa, a Switcha kupił ewentualnie potem jako dodatek. I można się spodziewać, że tak pomyśli większość osób, które nie zbierają kompletu konsol co generację.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej