Game Boy > Ciekawostki

Wasz pierwszy Game Boy/gra na Game Boy'a?

<< < (2/19) > >>

nintendog:

--- Cytat: Rezor w Luty 12, 2011, 15:59:41 --- który ogłaszał się w telegazecie na TVP1 i 2 bodajże na stronie 468 albo 486, zna to ktoś

--- Koniec cytatu ---

Ja pamiętam że mojego pierwszego Advance kupiłem właśnie z telegazety TVP 1/2 być może to ten sam sklep :P

Rezor:
@nintendog - to były takie całe niebieskie strony, chyba ze dwie. na pierwszej były gry na psx i ps2, a na drugiej na dreamcasta, N64 i właśnie gameboye. Dzwoniło się do kolesia i on wysyłał za pobraniem. Sporo gier i konsol u niego wymieniłem ;)

Jaro:

--- Cytat: Rezor ---@nintendog - to były takie całe niebieskie strony, chyba ze dwie. na pierwszej były gry na psx i ps2, a na drugiej na dreamcasta, N64 i właśnie gameboye. Dzwoniło się do kolesia i on wysyłał za pobraniem. Sporo gier i konsol u niego wymieniłem ;)
--- Koniec cytatu ---

pamiętam, sprawdzałem regularnie ;P

nintendog:
No tak to chyba było to i jeśli dobrze pamiętam to najpierw kupiłem tam Game Boya Color w kolorze Berry z grą Bugs Bunny a nastepnie wymieniłem go z doplata na GBA + Yu-Gi-Oh. Teraz bałbym się tak w ciemno kupować ;]

Rezor:

--- Cytuj ---Teraz bałbym się tak w ciemno kupować ;]
--- Koniec cytatu ---
No, jak teraz o tym pomyślę to był to niezły hardcore ;) Trzeba było się zdać na słowno-muzyczny opis pana po drugiej stronie telefonu (którego z kumplem ochrzciliśmy "grubasem" bo stwierdziliśmy, że tylko siedzi w sklepie i gra więc musi być gruby ;P). I w sumie miałem tam dwie sytuacje, kiedy musiałem odsyłać zamówioną rzecz. Raz to była fifa 98 która nie działała, a drugi raz wysłał mi inną grę niż zamówiłem ;) Ale miło to wspominam. Wogóle sorry za sporego offtopa, ale wzięło mnie na sentymenty ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej