Autor Wątek: Siema po długiej przerwie  (Przeczytany 1688 razy)

Offline Kill

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 27
Siema po długiej przerwie
« dnia: Kwiecień 18, 2021, 20:00:55 »
Siema wszystkim!

Ostatni raz byłem tu w 2013 roku (a wcześniej na GBZ) kiedy to wyprzedałem chyba 90% mojej kolekcji. SICK! (było minęło)

Jest tu nawet parę fotek moich kartridży np. Pokemon Emerald, Drill Dozer i nie pamiętam co tam jeszcze😉 (że tak się pochwale 😋).

Ostatnio znowu mnie zaczęło ciągnąć w stronę Nintendo.

To jest jednak coś więcej niż tylko konsole i gry to jest niezapomniany KLIMAT!
(przynajmniej ja tak to czuję 😉)

Kto jest tu jeszcze ze starej ekipy z 2013 roku?

Pamiętam Keitaro, Antari, GBM_Fan, shnelock...

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Siema po długiej przerwie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2021, 14:08:15 »
Są ludzie, ale rzadko się udzielają, jednakże kilka osób troszkę więcej. Mnie też wzięło spowrotem na modowanie, zbieranie, itd. Wpadaj częściej, i zapraszam na mojego bloga... coś tam ostatnio się ruszyło, hehe :P

Offline Kill

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 27
Odp: Siema po długiej przerwie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2021, 13:55:01 »
już myślałem, ze nikt się nie odezwie 😊. Kiedyś co tu nie wszedłem to zawszę parenaścię osób przeglądało forum, stare dobre czasy.

P.S. chętnie poczytam co tam piszesz bo aby znowu wejść trochę w temat.

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Siema po długiej przerwie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2021, 17:54:56 »
Od czasu do czasu ktoś tu zagląda, ale fakt największy ruch niestety forum ma już za sobą :(

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Siema po długiej przerwie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2021, 23:05:01 »
Ej, nie zostawia się swoich for. Jestem i ja :U

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Siema po długiej przerwie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2021, 17:13:40 »
Wawrzino - a ja mam nadzieję, że Nintendo wróci jeszcze do marki Game Boy (chociaż ktoś pisał, że nigdy nie stworzą już konsoli z logo Game Boy na obudowie) i wtedy znowu wszystko odżyje, chociaż wcale nic nie umarło.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Siema po długiej przerwie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2021, 21:20:25 »
Ja tu wpadam przynajmniej raz w tygodniu :) GBZ to tak tylko musnąłem, bo pojawiłem się chyba w czasie przejścia na GBF. Ale co to były za czasy, na forum był taki ruch, że trudno było czasem nadążyć z odpisywaniem. Szaleństwo, ale dobrze to wspominam. To był jeszcze ten czas kiedy na Allegro i eBay można było wyrwać naprawdę fajne okazy, a sklepy pozbywały się leżaków magazynowych. Pamiętam jak kupowałem zafoliowane gry po 30-40zł/szt. i nie były to crapy. Nowe GB Micro za 200zł, Fire Emblem w boxie za 50zł itd. Co ciekawe cały czas wracam do gier na GB/GBC/GBA i NDS. Nie tak często, ale w ciągu roku 2-3 gry przechodzę ;) A teraz za sprawą chłopaków z forum mam ochotę na zmodowanie GBC :)
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2021, 21:33:06 wysłana przez GBM_Fan »

Offline Kill

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 27
Odp: Siema po długiej przerwie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2021, 10:17:55 »
No to widzę, że nie jest tak źle jak mi się wydawało przez kilka pierwszych dni szperania po forum. Ludzie są tylko rzadziej zaglądają 😉. No co do cen to od kopałem swoje ogłoszenia jak sprzedawałem oryginalne gierki w idealnym stanie za parę dyszek 😂. Teraz to jak za darmo 🤣. Na szczęście zachowałem kilka ulubionych pozycji typu Pokemon Red cały box (na emeryturze pewnie sprzeda się za kilkadziesiąt tysi 😁)
Nigdy nie grałem w Zelde więc mam taki plan aby zebrać wszystkie części wydane na GB i NDS i oczywiście je ograć 😊
Mam już Link's Awakening (gb), Link to the past (gba) i Phantom Hourglass (nds)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Siema po długiej przerwie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2021, 23:12:49 »
Hej Kill! Oczywiście, że Cie pamiętam :) I to nie tylko z tego forum haha. Kopę lat minęło. Obecnie mało się udzielam, ale w temacie growo - konsolowym wciąż siedzę głęboko