Ogólny > Ogólny

Czy nadal macie swoje kolekcje?

(1/3) > >>

Rezor:
Cześć, nie udzielałem się tutaj od jakichś 7-8 lat. Pochłonęło mnie życie i rodzina. Kiedyś byłem aktywnym forumowiczem, kiedyś forum żyło i było tu wielu kolekcjonerów. W tym i ja. Tyle, że ja moją kolekcję sprzedałem już lata temu. Dziś posiadam tylko PS4 i Switcha Oleda. I ciekaw jestem jak tam kolekcje starych użytkowników, których pamiętam z tamtych lat. Zbieracie nadal czy was również szarość życia zmusiła do rezygnacji z tego hobby?

Bart:
Niestety, forum trochę przycichło, podobnie mój zapał do kolekcjonowania i (co szczególnie niefortunne) grania. Kolekcja zbierana była głównie w latach 2010-2014. Poźniej trochę "skręciłem" w stronę DS i 3DS, ale i to nie rozwinęło się dalej. Hobby nieco odżyło w 2020, gdy złapałem napędzoną studiami zajawkę na zabawę w elektronice. Przybyło mnóstwo niesprawnych konsol, które własnoręcznie naprawiłem (niesamowicie satysfakcjonujące).

Mimo to, z kolekcji do dziś nie pozbyłem się niemal niczego. Nie miałem powodu i nadal nie mam. Biorąc pod uwagę, że duża część pochodzi jeszcze z dzieciństwa (zaczynałem zbierać jako dziesięciolatek), nawet do głowy nie przychodzi mi rozstawanie się z większością zbioru.

Co do cen - wzrosły wielokrotnie i taniej raczej nie będzie. Konsole Game Boy weszły w ten etap życia, gdy ich ilość i dostępność spada, a popyt na nowo wzrasta. Mimo, że to wiem, też jest mi trudno się z tym pogodzić :P

Adi:
Witajcie. Też dawno nie zaglądałem ale cieszę się, że to miejsce jeszcze żyje. Niczego się nie pozbyłem i obym nigdy nie musiał :)

pajda:
U mnie bez zmian. Ba! nawet jakiśczas temu uruchomiłem kanał na youtube i zrobiłem stronkę na fb. zapraszam serdecznie! ;)

Rezor:
Fajnie, że nadal w tym siedzicie. Ja nieraz żałuję, że pozbyłem się wszystkiego. Ale w sumie i tak nie mam na nic czasu, życie było kiedyś łatwiejsze. Pajda pokazał byś na youtube całą kolekcję gameboyow? Chętnie bym to zobaczył.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej