Ogólny > Ogólny

Czy nadal macie swoje kolekcje?

<< < (3/3)

fixxxer1:
Też nadal wszystko mam, nic nie sprzedałem, ale też nie dokupiłem.
Podobnie jak i większość z Was, nie mam już czasu na granie. Życie leci, gier do przejścia przybywa, a czasu jak nie było tak nie ma...

nvd96:
Nadal mam to, co miałem wcześniej i staram się po trochu rozszerzać kolekcję. Aczkolwiek na Gameboya wpada mi bardzo mało rzeczy ze względu na coraz bardziej przegięte ceny.

GBM_Fan:
Ja też mam całą kolekcję, ale już jej nie uzupełniam o brakujące pozycje (choć w lwiej części mam wszystko co chciałem).

Antari:
Nadal mam wszystkie konsole i ani jednej nie sprzedałem. Od lat kieruję się pewną zasadą, w myśl której nie należy popełniać 2 razy tych samych błędów. A takim błędem było kiedyś sprzedanie egzemplarzy konsol/gier z dzieciństwa, czego do dziś żałuję. Po latach odbudowałem swoją kolekcję i trwa to do dziś. Ale pewnych egzemplarzy w stanie idealnym już dzisiaj nie znajdziesz w rozsądnych pieniądzach. Dlatego uważam, że warto mieć pewne rzeczy i nie sprzedawać za wszelką cenę.

Jeżeli chodzi o zakupy to bardzo zwolniły, choć rocznie wpada kilka perełek (np. w tym roku sprezentowałem sobie kolejny egzemplarz Pokemon Silver, Gold i Blue - kompletne w pudełkach. Ceny już nie takie niskie jak kiedyś ale są to dla mnie wyjątkowe tytuły i zapragnąłem je mieć w najlepszym wydaniu).

Jako, że w odróżnieniu do większości sentymentem darzę głównie Classica i Colora a nie Advance'a, nadal dostrzegam ogromny potencjał w japonskiej bibliotece tych konsol co często wykorzystuję w postaci zakupów różnych ciekawostek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej