Ogólny > Ogólny

Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach

<< < (314/315) > >>

M4ciek:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gameboy-color-pokemon-red-4vx

dużo tych colorów mam :) Trzeba cos pomodować.

Wawrzino:
Jak ty to wyłapujesz? :P

M4ciek:
Dostaję powiadomienia o wszystkich aukcjach w kategoriach gier / konsol Nintendo. Jak akurat jestem przy kompie, to przeważnie zdążę kupić. Widać nie tylko ja to monitoruję, bo takie oferty znikają w kilka minut od wystawienia. Zdarza się dużo ofert, które przegapię :)

fixxxer1:

--- Cytat: M4ciek w Maj 29, 2021, 17:12:21 ---Dostaję powiadomienia o wszystkich aukcjach w kategoriach gier / konsol Nintendo. Jak akurat jestem przy kompie, to przeważnie zdążę kupić. Widać nie tylko ja to monitoruję, bo takie oferty znikają w kilka minut od wystawienia. Zdarza się dużo ofert, które przegapię :)

--- Koniec cytatu ---
Z tego co pamiętam, to założyłeś jakiś serwis wysyłający takie powiadomienia. To chyba była Twoja praca dyplomowa czy coś ;) Istnieje to jeszcze?

M4ciek:

--- Cytat: fixxxer1 w Czerwiec 01, 2021, 08:42:15 ---
--- Cytat: M4ciek w Maj 29, 2021, 17:12:21 ---Dostaję powiadomienia o wszystkich aukcjach w kategoriach gier / konsol Nintendo. Jak akurat jestem przy kompie, to przeważnie zdążę kupić. Widać nie tylko ja to monitoruję, bo takie oferty znikają w kilka minut od wystawienia. Zdarza się dużo ofert, które przegapię :)

--- Koniec cytatu ---
Z tego co pamiętam, to założyłeś jakiś serwis wysyłający takie powiadomienia. To chyba była Twoja praca dyplomowa czy coś ;) Istnieje to jeszcze?

--- Koniec cytatu ---

Tak, notyfikator.pl - nie monetyzuję tego zbytnio, bo skalowanie horyzontalne dla użytkowników wymagałoby trochę pracy.

Jednoczesnie działa i nie działa :D Poprawiłem parę rzeczy, ale 1 czerwca allegro wprowadziło jakies dodatkowe wymogi i nie działa. Czekam na weryfikację aplikacji, której mogą mi nie przeprowadzić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej