Ogólny > Ogólny

Targi E3 20XX - oficjalny wątek

(1/23) > >>

GBColorSprint:
Witajcie!

Najważniejsze wydarzenie elektronicznej rozrywki roku już się rozpoczęło. Relaceje na żywo możecie oglądać tutaj: http://www.gametrailers.com/netstorage/e3/e3-live.html

Tu znajdziecie spis konferencji najważniejszych firm na dziś: http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,9736318,To_juz_dzis____rozpiska_poniedzialkowych_konferencji.html?bo=1

Nie mogę się doczekać szczegółów na temat Next Generation Portable/ PlayStation Vita (o 2 w nocy ;P), ale chyba największym wydarzeniem będzie prezentacja następcy Wii (dopiero jutro). Proponuję tutaj przedstawić Wasze opinie.

Za 20 minut, czyli o 18:30 konferencja Microsoftu, więc życzę miłego oglądania. ;)

Mrocznooki:
Wbrew pozorom targi E3 nie są wcale tak ważne, a na pewno nie są targami przeznaczonymi stricte dla graczy. Zobaczymy parę trailerów/teaserów , podrasowane gameplaye i to tyle. Ale mimo to jestem ciekaw kilku rzeczy na tegorocznym E3. Jak bardzo Microsoft będzie brną w Kinecta, co zrobi/pokaże Sony żeby zjednać sobie ponownie zawiedzionych ostatnimi wydarzeniami graczy, i oczywiście WII 2/Project Cafe od Nintendo. Mam cicha nadzieje że Nintendo znowu utrze nosa konkurencji i pokaże coś , co zrewolucjonizuje branże, zwróci się w kierunku tak zwanych "hardcorowych graczy". Aczkolwiek jestem przekonany że nowa konsola wcale nie będzie aż tak bardzo wyprzedzać technologicznie , dzisiejsze "next geny" .

Tarma:
Właśnie obejrzałem zapowiedź PS Vita i muszę powiedzieć, że zapowiada się całkiem nieźle. Sony wreszcie zdecydowało się posłuchać swoich fanów i popatrzeć troszkę na scenę moddingową PSP (gps, 3g etc.) i stworzyć coś co powinno podpasować każdemu. Nie rozumiem tylko sensu dodawania panelu dotykowego na plecach konsoli. Mam nadzieję, że z tą możliwością kontroli gier nie będzie tak jak z DualShockiem 2 i pressure sensitive buttons, które były użyte tylko przy kilku grach. Teraz pozostaje czekać na to co powie nintendo :-) Tak jak Mrocznooki mam nadzieję, że lepsze planowanie gier, większa innowacyjność nintendo znów przyniesie im sukces i pokaże, że to co mniej zaawansowane technicznie też może bawić, a nawet bawić lepiej :-)

Antari:
Bez urazy dla dorobku MS i Sony, ale to dzisiaj będzie miało miejsce największe wydarzenie tych targów, które rozstrzygnie jak w przeciągu kolejnych lat będziemy się bawić. Konferencja Ninny dzisiaj godzina 18:00 !

GBColorSprint:
No to pora na opinię z dotychczasowych wydarzeń.

Microsoft - jak dla mnie było bez sensu. Oglądnąłem całą konferencję, ale trochę się po niej podłamałem. Półtorej godziny tylko o tym jak Kinect jest MEGA prO wypasiony i ma lanserskie gry!!!11 Tylko bardzo fajnie wyglądał Tom Clancy's Ghost Racoon. Nie dla mnie, ale amerykanom na pewno się to spodoba... ;/

Electronic Arts - oglądnąłem prawie całą, nawet ciekawa prezentacja. Zaintrygowało mnie nowe NFS: Run - prawie jak GTA momentami. :D Całkiem ciekawie prezentuje się nowa Fifa 12, a tak poza tym, to nic nie przykuło mojej uwagi.

Ubisoft - nie oglądałem konferencj, ale widziałem nowy zwiastun Driver: San Francisco. Zapowiada się naprawdę nieźle, dzięki tej części seria może z powrotem odżyć i wrócić na szczyty.

Sony - taaak, na to czekałem, nie licząc Nintendo. Niestety nie oglądałem relacji na żywo (za późno była), ale z szczegółowych opisów wynika, że była niezła. Bez fajerwerków, ale ciekawie. PSV strasznie mi się podoba, okazuje się, że nie będzie tak drogie jak przypuszczałem! <jupi>
Uncharted 3 wygląda klasycznie, czyli genialnie. Kolega powiedział, że nie oglądając żadnych filmów z tej gry, zapowiedzi itd. i tak kupi ją w ciemno. Coś w tym jest.

Nintendo - taaaaaaak, na to wszyscy czekają. Konsola z bezprzewodowym padem i wbudowanym 6 calowym ekranem? A może nawet zrobi kawę? xD Zobaczymy już o 18:00! Nie przegapcie, nie mogę się doczekać. :>
Nie zapominajmy też o 3DSie. Czekam na kolejną wspaniałą grę z braciami Mario!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej