Game Boy > Sprzęt

DMG-001 | GB Classic backlight mod - wątek główny

(1/16) > >>

pajda:
W związku z naszą wspolna akcja zakupu odrobiny sprzetu do modyfikacji naszych konsol, trzeba wrzucic tu pare fotek jak komu wyszlo modyfikowanie konsolek.... takze wrzucajcie tu wszelkie mody podsiwetlajace classica.... a mzoe ktos zrobi swoj wlasny panel pdosiwetlajacy wysiwetlacz? paneli podswietlajacych na rynku jest troche, nie roznia sie one praktycznie niczym... jedynie rownomiernoscia pdosiwetlenia co zwiazane jest z iloscia diód zastosowanych w panelu... dzielcie sie w tym temacie swoimi fotkami....spostrzezeniami, trudnosciami..... problemami wystepujacymi rpzy modyfikacji konsol. bedziemy sobie wzajemni pomagac :D. pozdro!:].

=================================================


Antari: Poniżej znajdziecie galerię zdjęć obejmującą prace naszych użytkowników.


          
 
               

GBColorSprint:
Proszę, oto fotka gotowego Game Boy'a!



Widzicie ryski? No właśnie, nie ma ich! :D Doprowadziłem ekran do stanu używalności, wygląda praktycznie idealnie, co najważniejsze - ani śladu kleju. Opłaciły się 3 dni czyszczenia...
W rzeczywistości podświetlenie jest mocniejsze niż na zdjęciu, ogólnie mam taki bezsensowny aparat, że lepszego nie mogłem zrobić...

Enjoy!

PS: pajda, możesz wypowiedzieć się w moim temacie o regulacji podświetlenia?

Mario_77:
Przepiękny GameBoy, cacuszko, tylko pozazdrościć! :)

Antari:
Świetna robota stary! Mój GB Classic będzie wyglądał bardzo podobnie do twojego. Fotami podzielę się gdy konsola będzie już u mnie :)

pajda:
elegancko, nic tylko modowac kolejne konsole ;). antari - modowanie w toku ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej