Autor Wątek: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP  (Przeczytany 16914 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 08, 2011, 10:18:27 »
A Ci którzy będą czekać na swoją kolej będą ciorać na GameBoy'u w Poki :D
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 08, 2011, 11:25:45 »
No, to by była dla nich niezła kara ;) Ciorać samotnie w poki na imprezie, podczas gdy ludzie bawią się przy goal 3.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 08, 2011, 11:28:55 »
A przegrani będą grać w James Pond: Codename Robocod xd
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 08, 2011, 21:43:21 »
A przegrani będą grać w James Pond: Codename Robocod xd

Hej, JP2 (co za skrot, hehe) to swietna gra!

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 05, 2011, 09:32:39 »
Broniłem się, ale w końcu się pokusiłem na 3DSa :P Wprawdzie używanego (przez miesiąc xD) ale sporo taniej niż w sklepie. Jak mi przyjdzie to napiszę co o nim sądzę. Gierka na początek: Ocarina of Time.

marlo92

  • Gość
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 05, 2011, 14:58:05 »
też kupuje 3dsa ale po 10 tylko jeszcze nie wiem jaki kolor czarny czy ten niebieski ??

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 05, 2011, 15:37:57 »
chapaj niebieski, moim zdaniem jest ładniejszy ;) ale to kwestia gustu.

marlo92

  • Gość
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 05, 2011, 15:45:22 »
właśnie też mi niebieski bardziej odpowiada bo na czarnym będzie widać ślady i smugi

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 05, 2011, 20:45:26 »
Ja wziąłem czarny, ale nie miałem wyboru, bo kupowałem używany :) Se moment wybrałem kurcze, poprawka za dwa tygodnie, a ja teraz 3DSa kupiłem :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 07, 2011, 16:31:27 »
http://uk.ds.ign.com/articles/119/1192682p1.html

Ogromne LMAO tyle powiem. Ale potworak... Zamiast uczyć się od konkurencji, mądry Japończyk po szkodzie :P Wydanie tego rozszerzenia jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że do prawdziwego wcielenia 3DS jeszcze sporo wody musi upłynąć.

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 07, 2011, 22:40:05 »
Straszny maszkaron, gdy pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie, to nie wiedziałem, czy śmiać się, czy płakać... Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to tylko dodatkowa gałka do gry w Monster Hunter, czy jak to tam się nazywa. Mam nadzieję, bo to coś jest straszne. Porażka designowa.

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 07, 2011, 22:47:31 »
Ja mam magisterkę pisać, na szczęście do obrony jeszcze czas, a kupiłem sobie PSP. Jest to chyba pierwsza konsola, którą kupiłem jak jeszcze ni było na świecie jej następczyni, no może poza PSXem. Cóż mogę o niej napisać? Fajnie wygląda i o dziwo dobrze mi się na niej gra, wkurza mnie tylko trochę skrzypiący krzyżak. Największą wadą jest jednak brak gier, które by mnie zainteresowały, choć przyznam, że jak na razie nie grałem w zbyt wiele... W sumie zakup był dość spontaniczny... Długo czekałem na w miarę tani lcd do PS One, aż przyszło mi na myśl, że przecież gry z szaraka ponoć fajnie śmigają na PSP, a więc kupiłem. Gry wyglądają i działają rewelacyjnie i to mi już wystarcza by tą konsolę zostawić.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 08, 2011, 21:36:45 »
3DS zrobił na mnie pozytywne wrażenie, nie było turlania się ze szczęścia itp, ale jest pozytywnie. Jedyne mankamenty to słaba bateria i to, że klapka, znaczy się zawiasy, się może dość łatwo wyrobić i lekko "latać". Jak pierwszy raz odpaliłem tę gierkę z kartami, w której się strzela do tarcz, a potem do smoka, to potężne wrażenie na mnie to zrobiło, zwłaszcza jak mi się stół złożył w kostkę zostawiając ślady po wyrwanych kwadratach :D No i jak ten smok się rzucił w moją stronę. To było bardzo realistyczne. Za drugim razem już tego wrażenia nie było. Więc to taki bajer do zachwycania osób, które pierwszy raz widzą konsolkę. No i gram w zeldę. Grafika nie powala, nieznacznie poprawiona w stosunku do N64. Efekt przestrzeni bardzo fajny, ale jak się spojrzy z ukosa to się już wali i w oczach mąci. No i po długiej grze ociężała głowa się robi. Ale bajer fajny, choć grę będę przechodził raczej bez 3d, może jedynie pozachwycam się czasem ładniejszym widoczkiem w 3d. Gałeczka od sterowania bardzo fajna, lepsza zdecydowanie od krzyżaka, który jest tutaj jak dla mnie zdecydowanie za mały. To chyba tyle :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 08, 2011, 22:51:27 »
Jak pierwszy raz odpaliłem tę gierkę z kartami, w której się strzela do tarcz, a potem do smoka, to potężne wrażenie na mnie to zrobiło, zwłaszcza jak mi się stół złożył w kostkę zostawiając ślady po wyrwanych kwadratach :D No i jak ten smok się rzucił w moją stronę. To było bardzo realistyczne. Za drugim razem już tego wrażenia nie było. Więc to taki bajer do zachwycania osób, które pierwszy raz widzą konsolkę.

Told ya :P Ogółem póki co całą "rewolucyjną" technologię zawartą w handheldzie można opisać takim wyrażeniem - "bajer do zachwycania osób, które pierwszy raz widzą 3D". Bateria, nawet zawiasy nie dają rady, o matko xD Plus problemy ze zdrowiem i na deser paskudna przystaweczka z drugą gałką jako przykry obowiązek dla posiadaczy 3DS Classic w przyszłości, gdyż gry będą programowane na dwie gały. Zapomniałbym dodać:



Konstrukcyjnie budowa ekranów jest tragiczna - dolny rysuje górny czego efekty można podziwiać na obrazku powyżej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 23:03:54 wysłana przez Antari »

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 08, 2011, 23:39:30 »
o fuck, o tym nie wiedzialem. zaloze czym predzej folie na ekrany. konsole mam uzywana (przez niecaly miesiac), wiec jak nowa (wszystko jest, gwarancja itd) a kupiona naprawde duzo taniej niz nowa wiec jak na razie nie zaluje. pomysle co dalej jak skoncze zelde i stwierdze, ze to jedyna fajna gra jaka sie narazie ukazala na tej konsoli :P

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 09, 2011, 00:09:13 »
Taki mały OT. Czy krzyżyk w 3DS jest wielkości krzyżyka w GB Micro?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 09, 2011, 00:10:56 »
Nom PROTECTION FIRST! Btw słyszałem że Star Fox 64 3D jest też niezły :)

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 16, 2012, 14:11:56 »
taki mały odkop,pomyslalem ze napisze gdyż tez miałem do niedawna dylemat co wyrac,3dsa czy psp.
Byłem badziej skłonny do kupna 3dsa,lecz po wypuszczeniu 3ds-a xl posiadającego w dalszym ciągu tylko jeden analog,uznałem że nie będę kupował skoro dalej tylko na kase leci nina,i tak oto od sobotniego poranka jestem jak na razie szczęśliwym posiadaczem psp. Owszem, ciągnęło mnie do gier typu zelda,resident evil,jednak mimo wszystko wypuszczenie kolejnej konsoli z jednym analogiem było jak dla mnie kroplą która przelała czarę że tak powiem.Myślę że 3dsa kiedys nabędę,ale dopiero wtedy kiedy miał już dwa analogi w standardzie.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 17, 2012, 05:27:34 »
To trza było rwać DS Lite/DSi. :P A tak na serio, miłego grania, ja też jak na razie nie tykam 3DS'a.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC