Autor Wątek: [DS] Tytuły warte uwagi  (Przeczytany 6148 razy)

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: [DS] Tytuły warte uwagi
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 03, 2012, 23:25:03 »
Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie, piractwo na DS'ie jest ogromne. Ja programator dostałem w zestawie i sobie tak leży, czasem wgram jakiś hombrew albo inne pierdoły (jedyne gry, które spiraciłem to przetłumaczone Soma bringer (szczerze polecam), tales of innocence i czekam na blood of bahamut. 
Grałem w wiele RPG łącznie z tymi uznanymi za słabe i średnie. W Rondo of sword akurat nie grałem ale w Heraclesa już tak. Niestety nie mogę się pochwalić, że go ukończyłem bo nie zachwycił mnie jakoś specjalnie.
Natomiast jestem zakochany w Shin megami tensei (obie części i nie mogę się doczekać na DevilS2) oraz TWEWY. Oczywiście są też inne jRPG, które mogę polecić. Jak będę mieć czas to siądę i naskrobię taką listę i postaram się do wszystkich gier coś od siebie napisać.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: [DS] Tytuły warte uwagi
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 04, 2012, 17:25:44 »
Ja jakoś nie mogę się przekonać do zakupu SMT:SJ na DS, mimo iż ciągle jest tanio w pełnym wydaniu na P-A (16$) Mówisz że warto? Z tego co widziałem wydaje się wyjątkowo długim Dungeon Crawlerem i nie wiele ponad to.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: [DS] Tytuły warte uwagi
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 04, 2012, 19:59:33 »
Keitaro ciężko mi powiedzieć czy aż tak Ci się spodoba. Ja grałem w niego dawno temu. Mogę Ci jedynie zagwarantować całkiem niezłą fabułę z takimi psychodelicznymi smaczkami. Świetnie się robi fusion spotkanych demonów a jeszcze fajniej się z nimi ,,licytuje'' by się do Ciebie przyłączyły (czasem jest to zależne od twoich decyzji lub demonów jakie masz w drużynie a nawet od kwarty księżyca).
Do tego oferuje dość brutalny i niecodzienny klimat (akurat tego nie widzisz ale masz opisy np. że jeden z demonów dla zabawy zastąpił krew twojego towarzysza na kwas).
Ja ją kupiłem chyba 2 lata temu od jakiegoś dzieciaka, bez pudełka, sam kart za 35zł+kw. Jako, że wtedy nie miałem zbyt wielu gier do przegrania to męczyłem ją strasznie.

Offline SennseJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Piwna Recenzja
Odp: [DS] Tytuły warte uwagi
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 04, 2013, 14:58:03 »
Czy jest może osoba która zaliczyła któregoś (a może wszystkie) Dragon Questa na DS? Bo widzę, że są cztery części że tak powiem głównego nurtu czyli te z numerkami: IV, V, VI, IX

Chciałem zagrać od razu w IX która jest chyba najlepiej oceniana ale jeszcze się zastanawiam. One tak jak Final Fantasy są niepowiązane prawda? Waszym zdaniem też 9 jest najlepsza?