Autor Wątek: pomoc przy wyborze  (Przeczytany 2616 razy)

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
pomoc przy wyborze
« dnia: Wrzesień 20, 2011, 14:31:37 »
3 gry do wybrania na ds'a w fajnych cenach, którą powinienem wybrać waszym zdaniem?

- advance wars: dark conflict
- ninja gaiden
- metroid prime hunters
-scribblenauts

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2011, 15:25:21 »
Najlepiej wszystkie xD to dość wartościowe i znane marki :)

Advance Wars: DC - długie godziny świetnej rozgrywki jeżeli lubisz strategie turowe oczywiście, fajny post-apokaliptyczny klimat, ciekawa fabuła, obłędny (moim zdaniem) soundtrack.

Ninja Gaiden - ciekawa wizualnie, konsole należy trzymać w pionie. Jak dla mnie gra na jedno podejście.

MPH - Single dość krótki i schematyczny, przydałoby się większe zróżnicowanie bossów i dłuższa kampania ale graficznie robi spore wrażenie na DS. Multiplayer to prawdziwe morze możliwości :) Polecam.

Scribblenauts - raczej spokojna gra w porównaniu do 3 powyżej, o wiele mniej napakowana akcją, pozycja w które po prostu trzeba pomyśleć :P Sterowanie tragiczne dlatego bardziej polecam Super Scribblenauts.

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2011, 15:35:38 »
jeeje ale trudny wybór :D mam już (no prawie mam, czekam aż dojdzie) Mario Kart i chce drugą gierkę aby starczyła mi w duecie z Mario na jakieś 2 miesiące. Scibblenauts odpada, zapoluje kiedyś na drugą cześć, bo podobno poprawili tam wszystko co się dało. Ninja jest na jakieś 5 godzin więc to trochę mało.

Zostaję wreszcie Advance Wars versus Metroid

Wie ktoś może czy w metroid można jeszcze grać przez neta? jeśli tak to sporo ludzi gra ?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2011, 15:41:35 »
Na tym forum ja i pajda z tego co wiem :) Można by zainicjować jakiś meczyk :P Podobnie w Mario Kart, ja jestem gotowy w każdej chwili do końca września :P. W MPH można tak jak w przypadku MK wybrać random match, w którym grasz z losowo wybranymi przeciwnikami z całego globu itd. Podobnie jak w MK wszystko zależy od pory dnia, czasami znajdziesz 3 przeciwników czasami ciężko nawet o jednego.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2011, 15:47:14 »
Jeżeli lubisz strategie turowe to bierz dark conflict. Fajna fabuła, długie godziny gry i do tego mega fajnie zrobiony postapokaliptyczny świat (moje klimaty ;D).
Metroid to była jedna z pierwszym gier na ds'a, którą kupiłem ale poza grafiką (i tym, że to metroid) to nie była jakoś bardzo fajna. Tak jak mówił Antari, jeśli grasz przez neta to gra baaaardzo zyskuje bo naparzanie się z kumplami jest świetną zabawą. Ale jeśli jesteś samotnikiem to nie decyduj się na ten tytuł bo to gra na 5-6h.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2011, 15:53:41 »
Dokładnie, ja też bardziej polecam ci AW: DC. Metroid: PH to multiplayer w najczystszej postaci. Przez sieć zagramy sobie w MK, skoro już kupiłeś ^^

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2011, 16:06:53 »
Wybrałem metroida, nie wiem czemu, może gdzieś w podświadomości zawsze o nim marzyłem xD ? a na xl'ce będzie się super grało. Panowie meczyk ? czemu nie, chętnie stłuke Wam dupencje :d

PS Dziękuje za pomoc.

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2011, 16:12:42 »
Do meczu Mario Kart to ja się też przyłącze z miłą chęcią. Bo MK na półce czeka już na Ds Lite:)

A w jakiej cenie masz okazje te gry kupić?:)
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2011, 16:16:31 »
AW - 49
Metoid - 30 (go właśnie kupiłem)
Ninja Gaiden - 45

Oczywiście wszystko w pudełeczkach z instrukcjami.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2011, 16:34:19 »
Do meczu Mario Kart to ja się też przyłącze z miłą chęcią. Bo MK na półce czeka już na Ds Lite:)

A w jakiej cenie masz okazje te gry kupić?:)

Jeżeli znajdzie się jeszcze jedna osoba to mamy komplet :> Btw ja mam czas do końca września, potem jestem w domu w kratkę :P Może założymy temat dot. MK w odpowiednim dziale? xD

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 20, 2011, 16:38:35 »
mi pasuje, zakładajta ;d

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 20, 2011, 18:03:48 »
Ja po 26 z wielką chęcią sobie z wami w MK zagram (albo moja dziewczyna, która na GC ostro mnie łoi w MK).
Antari, kiedyś można się zgadać na partyjkę w metroida bo ta gra u mnie stoi i się kurzy od dłuższego czasu.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 20, 2011, 18:08:49 »
Spoko hehe PM'uj jak masz czas, zagadam do pajdy może i on się przyłączy :D

EDIT: Chociaż nie ukrywam, że lepiej mi idzie w MK :P

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: pomoc przy wyborze
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 20, 2011, 21:25:05 »
ja chetnie w metroida. w mariokarta tez gralem, takze luz ;D.