Autor Wątek: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)  (Przeczytany 96894 razy)

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 22, 2011, 20:41:53 »
na prawdę aż tyle ? jeśli tak to super ;) może ktoś potwierdzić wycenę minigana ?

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 22, 2011, 21:15:27 »
Raczej nie więcej niż 350zł

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 22, 2011, 22:30:48 »
Za ten model myślę, że nie weźmiesz więcej niż 300-350zł bo już widać jak ceny tej konsoli spadają od dłuższego czasu na allegro.

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 22, 2011, 22:56:30 »
jeśli chcesz naprawdę się pozbyć tego sprzętu to chyba jest najlepszy okres, dopóki nie wejdzie Vita. Później to chyba będzie coraz gorzej.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 23, 2011, 16:53:03 »
350zł? Wow, ostatnio u mnie w media expert były nówki czarne po 390zł.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 23, 2011, 17:02:46 »
U mnie w Media Markt są nówki czarne (1000) za 350zł. ;d
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 23, 2011, 18:43:06 »
chodzi Ci mario pewnie o te nowe, które nie mają nawet wifi oraz są zrobione z lipnego plastiku, bodajże modele e-1000

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 23, 2011, 18:51:34 »
1000 chodzą za średnio 200-250zł a slimy wielu ludziom bardziej odpowiadają. Jeśli jest naprawdę w takim nienagannym stanie to powinno pójść na allegro tak jak mówiłem za 350-400zł. Z miesiąc temu licytowałem taką aukcję i jakieś 2 noobki przelicytowywały się pod koniec aukcji aż jeden wygrał za 420zł (mój max to było 350 :/)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 23, 2011, 19:14:16 »
A mi się podoba to nowe PSP. Doskonała ekonomiczna alternatywa by ograć kilka pozycji na ten sprzęt. W Essensials mają być niebawem Finale (np. IV) czy Tactics Ogre. Piękny ruch ze strony Sony.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 23, 2011, 21:05:14 »
@Keitaro: Sony zawsze grało pięknie w naszym kraju, od początku panowania PSP także (wydania Platinum, czy obniżki cen pierwszych wydań). Nie to co Nintendo, które do końca pozostało przy Nintendo psach po 239 zł, a później gry z półek zastąpiono tytułami na 3DS i dokładnie ta sama taktyka plus słaba dostępność znanych tytułów i zerowa mniej znanych.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2011, 14:53:16 »
Ile jest wart teraz na allegro? Gacek jest przerobiony modchipem XENO 2.0.

GameCube.
Wersja europejska PAL

Kolor obudowy srebrny, określany czasami jako platynowy. Całość jest w naprawdę bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Konsola jest w pełni sprawna technicznie i czyta nawet mocno porysowane płyty bez najmniejszych problemów. Pad z minimalnymi śladami używania, bez zbędnych luzów na przyciskach i manipulatorach.

W komplecie: konsola, oryginalny zasilacz sieciowy z typową wtyczką, przewód typu chinch do podłączenia TV, oryginalny pad, karta pamięci 64MB.

Zaślepka portu do podłączenia np. przystawki GAMEBOY PLAYER jest oryginalna w kolorze niebieskim!


Zdjęcia: http://imageshack.us/g/824/20110926501.jpg/
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2011, 16:31:58 »
Ile jest wart teraz na allegro? Gacek jest przerobiony modchipem XENO 2.0.

GameCube.
Wersja europejska PAL

Kolor obudowy srebrny, określany czasami jako platynowy. Całość jest w naprawdę bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Konsola jest w pełni sprawna technicznie i czyta nawet mocno porysowane płyty bez najmniejszych problemów. Pad z minimalnymi śladami używania, bez zbędnych luzów na przyciskach i manipulatorach.

W komplecie: konsola, oryginalny zasilacz sieciowy z typową wtyczką, przewód typu chinch do podłączenia TV, oryginalny pad, karta pamięci 64MB.

Zaślepka portu do podłączenia np. przystawki GAMEBOY PLAYER jest oryginalna w kolorze niebieskim!


Zdjęcia: http://imageshack.us/g/824/20110926501.jpg/

Możesz przestać się pytać o to samo co tydzień?

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2011, 17:44:31 »
Jeden mówił 70zł, drugi 120zł, a trzeci 100zł,poza tym miesiąc to sporo czasu aby zmienić ceny sprzętu. ;p
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 24, 2011, 22:37:57 »
poza tym miesiąc to sporo czasu aby zmienić ceny sprzętu. ;p
Wątpię, to nie jest kurs waluty że codziennie się zmienia. A cena tej konsoli na allegro to jakieś 90-110zł, na forach taniej

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 26, 2011, 21:30:31 »
Jeden mówił 70zł, drugi 120zł, a trzeci 100zł,poza tym miesiąc to sporo czasu aby zmienić ceny sprzętu. ;p

 Wylicz sobie średnią ;)

Offline nintendog

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 198
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 28, 2011, 22:00:06 »
Proszę o wycenę sprzętu, którego niestety będę musiał się pozbyć.

NDS Lite w kolorze białym w bardzo dobrym stanie, konsolka jest oryginalna, kupiona za granicą jako nowa jakieś 4 miesiące temu, od nowości ma folie HORI, brak śladów użytkowania, z pudełkiem instrukcjami i ładowarką do tego 2 rysiki od Nintendo. Dodaje do tego R4 na którym działa oprogramowanie WOOD (które robi z R4 Acekarda ;) ) i kartę 2 GB. Mam też do tego 2 gierki GTA Chinatown Wars oraz Final Fantasy XII (na razie chyba zaklepane przez Bona)

PSP Slim w kolorze srebrnym, przerobione (wgrany chyba najnowszy soft), do zestawu dorzucam ładowarkę, kartę pamięci 8 GB ,folie Hori nową, jakiś kabelek do podączenia do TV, z instrukcjami i pudełkiem. Stan dobry.

Proszę o wycenę, a zainteresowanych proszę o wiadomość PRIV, z chęcią wymienie na GB Micro z dopłatą z Twojej strony - wszystko do uzgodnienia na Privie.

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 28, 2011, 22:24:24 »
W DS nie pomogę bo się nie interesuję, natomiast jeśli chodzi o PSP to zależy też jaki masz model. Póki co najdrożej stoi 3004, a te niżej trochę mniej. Cena PSP ciągle spada, stety lub niestety... Ostatnio coraz więcej widać zestawów nawet poniżej 300zł. Ponieważ nie masz do tego gier, choć na plus jest 8GB karta, to i tak w opcji kup teraz myślę, tak jak pisałem powyżej, że z 300zł-350zł to jest warte. Bliżej środka lub dolnej granicy bo za 350zł widziałem już kilka 3004 i to z grami.

Offline nintendog

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 198
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 28, 2011, 22:38:48 »
Wersja PSP to 2004, w internecie piszą że jest lepsza od 3004 ale nie mnei to oceniać ;] No to czekam jeszcze na wycenę NDS.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 29, 2011, 11:08:51 »
NDS ciężko wycenić bo one mają dużą zmienność cen na rynku. Wydaje mi się, że 300zł powinieneś dostać (choć np. moja dziewczyna parę dni temu lita nowego z acekardem za 250 kupiła). Cena nie obejmuje gier ale to sobie dolicz stosowną kwotę.

Offline Lukas

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 203
Odp: Wycena sprzętu (konsole, gry etc.)
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 02, 2011, 20:15:47 »
Ile jest wart taki Metroid Other M?(100% nowy i folia Nintendo) i to samo z Wario Master of Disguise??