Ogólny > Ogólny

A tu nagle... GTA V nadchodzi!

(1/3) > >>

GBColorSprint:
Wariactwo czas zacząć! :D http://www.rockstargames.com/



Ooo, nie mogę się doczekać! Moje marzenie? Cały stan San Andreas ale 2 razy większy i realia przeniesione na początek XXI wieku. I to by mi wystarczyło do pełni szczęścia. :> A może coś zupełnie nowego? Może miasto w Europie?


Szaleństwo, a to Rockstar zrobił nam niespodziankę! :D:D



A co Wy na to? Na co liczycie w Grand Theft Auto V?

Rezor:
Po przeciętnym GTA 4 w sumie nie wiem czego się spodziewać. Dla mnie ideał gta to vice city i san andreas.

GBColorSprint:
GTA 4 przeciętne? Hmm, szczerze mówiąc nie wiem jakie jest, bo nigdy nie miałem okazji zagrać. :( Nawet na moim laptopie by się nie zainstalowała... Ale z wieeelu (naprawdę wielu) godzin opowiadań o tej części wynikało, że jest wspaniała. Zresztą, jak zawsze, to kwestia gustu, a w końcu sam muszę się o tym przekonać jaka jest. ;)
GTA San Andreas zabrało mi wiele godzin zabawy (myślę, że będzie ponad 40), a do dzisiaj nie przeszedłem tej gry. ;P

Dlatego ja strasznie czekam na tą grę. Mimo, że na stan obecny nie mam realnych szans na to, żeby w przyszłości w nią zagrać. Ciekawe, czy będzie jeszcze w tej generacji konsol, czy w następnej? Hmmm... Bo prawdopodobnie następca Xbox'a 360 zaprezentowany będzie około 2013 roku, a PS 4 pojawi się w 2014... Najprawdopodobniej. Więc są jednak całkiem niemałe szanse, że dopiero w nowej generacji pojawi się.

inlagd:

--- Cytat: GBColorSprint w Październik 25, 2011, 19:52:24 ---Szaleństwo, a to Rockstar zrobił nam niespodziankę! :D:

--- Koniec cytatu ---

Naprawde nie spodziewales sie kolejnego GTA?

Mario_77:
Tak samo jak stwierdził Rezor, po przeciętnym GTA IV (mi nie przypadło do gustu) nie oczekuję fajerwerek..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej