Autor Wątek: [GB Classic] MODyfikacja Classica  (Przeczytany 6389 razy)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] MODyfikacja Classica
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 06, 2011, 12:05:34 »
radzilbym sie udac do podstawowki i nauczyc sie czytania ze zrozumieniem - w moim poprzednim poscie nie ma nic obrazliwego, a i rowneiz nie zrozumiales zebys skonczyl juz pisac na ten temat. a moj jezyk w naszych prywatnych rozmowach po pierwsze nie ma zadnego zwiazku z forum, a po drugie jest adekwatny do takiej osoby ktora MA MOJE PIENIADZE w dalszym ciagu i smieje mi sie w oczy ze mnie oszukala. ta osoba jestes ty Mateuszu. i prosze skoncz juz pisac na ten temat bo wyciagne wiecej brudów, ktore postawia cie w neizrecznej sytuacji. miedzy innymi to ze nie oplaca Ci sie siedizec tutaj z tymi malolatami, ktorzy ledwo co sie znaja na grach ,a o sprzecie to jzu nei wspomnisz.... tak tak to sa twoje slowa. jelsi chchesz moge cie zacytowac.... poza tym o jakim braku kultury ty mowisz? znasz mnie osobiscie zeby takie wnioski wysuwac? tka wiem tobie wystarczy kilka rozmow na gg i juz masz przeanalizowana osobowosc danego czlowieka. uspokoj sie. pisz zgodnie z teamtem a nie zaczynasz prowokowac do rozmowy sadzac ze napsize ci cos czym bedziesz mogl sie bronic przed policja.... takze powtorze po raz drugi i mam nadzieje ze ostatni - skoncz pisac. najlpeiej jakbys skonczyl pisac w ogole na tym forum bo ja nie widze zeuplenie zebys byl tu potrzebny.... bo na 6 postow ktore masz to 5 jest odpowiedziami na moje posty.