Autor Wątek: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja  (Przeczytany 25396 razy)

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 14, 2013, 17:31:01 »
Jak można się kłócić o kolekcję konsol... to tak jak o pieniądze...
Wystarczy mieć hajs to wykupujesz wszystko i potem chcesz się tym wywyższać?
Rozumiem dorwać limitkę czy coś drogiego dużo taniej...... Potem pokazać w temacie swój rarek...

Offline samiwieciekto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Magia świąt :)
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 14, 2013, 20:32:36 »
nie chcę mi się czytać waszego spamu ; ) tak tak macie racje, jesteście zajebisty, a ja zjebany ; )

Nie no przeczytałem, nie odmówiłbym sobie tej przyjemności :D

was to łatwo ożywić ; ) wystarczy, że powiedzieć coś negatywnego na coś z czyjejś kolekcji, to nagle się uaktywniają osoby, które tym żyją^^

O tak pokażcie jacy jesteście fajni i ponaskakujcie na mnie <3

Tak jestem tym najgorszym, niech wam będzie : P

Proszę mi powiedzieć, do czego wy się tak na prawdę do mnie w tym momencie przyczepiacie : ) ? Ponieważ nie miałem od conajmniej 4 miesięcy ani 1 sporu, ani 1 negatywa za towar ( jeden za to, że zwrócilem pieniądze ). Miałem prawo sobie napisać co chcę o kolekcji pajdy i tyle : ] Jakbyście zmienili stosunek do ludzi, a nie broń boże najeżdzali na każdego kto ma coś lepszego od waszej starej ekipy to może i byście mieli tu bardziej wartościowe galerie w kolekcji. Znam wielu bardziej poważnych kolekcjonerów, którzy nie potrzebują jakichś głupich zdjęć na waszym forum, by być świadomym swojej własnej kolekcji.


Forumowiczę kupują raz na ruski rok towar który i tak bez problemu by zszedł i jeszcze mega się targują. Nic tu nikomu nie sprzedaję już, ani nie zakładam tematów, a promocje podsyłałem innych osób, bo nie chcę ani grosza od was, ponieważ kupili byście gre za 10zł a potem myśleli, że mi daliście nie wiadomo ile kasy, przy czym myśleli, że dzięki wam poszerzam kolekcje ^^

Nie będę wam podrzucał żadnych promocji, nic sprzedawał ( nic wam nie oferowałem może komuś tam poki, które i tak zeszły na allegro o 30 zł drożej, bo ktoś nie raczył odpisać ) Więc już skończcie, że jestem tu żeby załatwiać interesy ; ) Jestem, by się pośmiać z was, że wystarczy napisać jednego posta by było pare stron spamu : > ; ]

jeżeli ktoś ma powód by mi robić antyreklame to niech przynajmniej ma na to konkretne podstawy, bo ja tylko sobie kolekcjonuję i nawet oddaję aktualnie ten sprzęt po za cenami, wystawiałem nawet gry po 1-5 zł jak udało mi się je taniej wyrwać, ale że wy wolicie jęczeć na forum, zamiast popatrzeć, to ich nie widzieliście.

Jeżeli chcecie zdjęcia kolekcji, nie po to by potem pisać durne komentarze mogę wam je podrzucić ; ) może to was zmotywuję, do pozbierania trochę, a nie zrzędzenia na forum, jaki to ktoś jest zły i wygrażania, że jak się nie kupi gry za 15 zł to ktoś zbankrutuję dzizas....

@pajda
wiem, że możesz mieć słabą pamięć, jednak ja mam aż za.
Podesłałem Ci za 1szym razem 1dną konsolę dla testu.
Za drugim 4
Za trzecim 6
Za trzecim 10 ( z czego 4 nie dałeś rady naprawić )
następnego nie było

łącznie sprawnych 17 sztuk.
A posiadam teraz ostatnią liczyłem ponad 120
więc na prawdę mały odsetek jak twierdzisz zawdzięczam Tobie.
A za porady dziękuję, przynajmniej coś mądrego wtedy pisałeś teraz niezbyt, szczerze i skrupulatnie dołożyłem swoją opinie na temat Twojej kolekcji, a nawet pochwaliłem pockety, jednak Ty to odebrałeś jako najazd ; )


A do reszty jakoś nic specjalnie nie mam, piszcie co chcecie. Jeżeli sprawia wam radość najerzdzanie na mnie dalej ^^ Jak napiszecie coś sensownego to sobie wezmę do serca.

//offtop
do tarmy
jakbym miał się Ciebie słuchać to bym na boso chodził w Twoim świecie : D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 20:56:49 wysłana przez samiwieciekto »

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 14, 2013, 21:14:27 »
Ja nie mam Classica w kolekcji, czuje się mierny.

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 14, 2013, 21:30:24 »
Ja nie mam Classica w kolekcji, czuje się mierny.

Z chęcią sprezentuję Ci jednego, zawsze to +1 do prestiżu :D

A tak na poważnie to temat powinien być zamkniety. Odnosze wrażenie, że obie strony dobrze się bawią, jad się leje i mrowisko wiecznie kijem rozgrzebane...

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 14, 2013, 21:33:17 »
Proszę mi powiedzieć, do czego wy się tak na prawdę do mnie w tym momencie przyczepiacie : )

Pierwsza z brzegu:
http://allegro.pl/nowy-gameboy-advance-i2948958877.html


Nie będę wam podrzucał żadnych promocji, nic sprzedawał

DZIĘKUJEMY!

jeżeli ktoś ma powód by mi robić antyreklame to niech przynajmniej ma na to konkretne podstawy,

Pierwsza z brzegu (powtarzam się?):
http://allegro.pl/nowy-gameboy-advance-i2948958877.html

Jeżeli chcecie zdjęcia kolekcji, nie po to by potem pisać durne komentarze mogę wam je podrzucić ; )

Nie chcemy oglądać twojego magazynu towarów.

Jak napiszecie coś sensownego to sobie wezmę do serca.







Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 14, 2013, 22:59:55 »
was to łatwo ożywić ; ) wystarczy, że powiedzieć coś negatywnego na coś z czyjejś kolekcji, to nagle się uaktywniają osoby, które tym żyją^^
   
Coś negatywnego? Głównie razi nas to, że przechwalasz się ile to Ty masz wszystkiego i w ogóle jesteś taki genialny, powinniśmy Cię czcić! A dowodów na istnienie tej wspaniałej kolekcji nadal brak... Jedyne co wstawiłeś to skany cartów. lol.

Proszę mi powiedzieć, do czego wy się tak na prawdę do mnie w tym momencie przyczepiacie : )
naprawdę* Panie Studencie.

Jakbyście zmienili stosunek do ludzi, a nie broń boże najeżdzali na każdego kto ma coś lepszego od waszej starej ekipy to może i byście mieli tu bardziej wartościowe galerie w kolekcji. Znam wielu bardziej poważnych kolekcjonerów, którzy nie potrzebują jakichś głupich zdjęć na waszym forum, by być świadomym swojej własnej kolekcji.
 
Jesteśmy przyjaźnie nastawianie do wszystkich, zaś Ty straciłeś już tutaj szacunek innych userów i dziwisz się, że nikt Cię nie lubi. Skoro jesteś niechciany oraz nie czujesz się dobrze na tym forum to idź. Nikt Cię nie zatrzymuje... Co do dalszej części wypowiedzi - tak, są tacy kolekcjonerzy, ale oni nie siedzą na forach i nie chwalą się ile to mają Game Boy'ów. God...

Nie będę wam podrzucał żadnych promocji, nic sprzedawał
   

Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline samiwieciekto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Magia świąt :)
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 14, 2013, 23:20:39 »
@GBM
O Boże, a widziałeś bebechy, że oceniasz, że jakiś zjechany : ) ? Magazynu : P ? nie bądź śmieszny, z mojej kolekcji tej którą zbieram nic nikomu nie oddałem już chyba od roku o.O a są ludzie co mnie o pewne rzeczy męczą nawet parę razy w tyg.. : ] Ale cóż  jesteś typowym człowiekiem, który pewnie głosował na Tuska i iż gdyż ktoś sprzedaję podwójne gry, po tej cenie co kupił, albo niższej często w zestawie, bo niestety ludzie nie są tak uprzejmi, by sprzedać jedną grę z zestawu nawet po zawyżonej kwocie.

@Mario
dziękuję za poprawienie błędu : )
Mario jeżeli chcesz to wrzucę zdjęcia, a może nawet video nakręcę?


Ja nie mam Classica w kolekcji, czuje się mierny.

Z chęcią sprezentuję Ci jednego, zawsze to +1 do prestiżu :D

A tak na poważnie to temat powinien być zamkniety. Odnosze wrażenie, że obie strony dobrze się bawią, jad się leje i mrowisko wiecznie kijem rozgrzebane...

Ja się dobrze bawię : D

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 14, 2013, 23:35:31 »
Jak to dobrze napisał mój przedmówca - Szalitarku: Ty straciłeś szacunek jakiś czas temu... Czy w związku z tym nie sądzisz, że uzasadnionym jest, że będziesz tu gnojony? I nie zamierza się to zmienić... Nie zauważyłeś? Odnośnie tego ile konsol Ci naprawiłem i ile by ich nie było - świadczy to o mnie..., a Twoje idiotyczne licytowanie się świadczy o braku jakiejkolwiek inteligencji... Co do Twojej kretyńskiej, sztucznej euforii jakobyś prowokował całe forum do "pospolitego ruszenia" to jesteś w błędzie. Blefujesz. Nie cieszysz się tak naprawdę, lecz jedynie ubolewasz, że nie możesz być jak inni - traktowany z szacunkiem. Zostałeś Ty i Twoja opinia zniszczone przez własną głupotę. My tylko Cie dobijamy. Prawidłowo? Jak najbardziej! Takich niepełnosprytnych ludzi jak Ty nie powinno być na ziemi. Mniejsza z tym. Swoich win nie odkupisz nigdy. A opinia o Tobie zawsze i wszędzie będzie pokazywana innym forumowiczom tylko po to żeby z Ciebie szydzili. Będziesz upokorzony przez każdy post jaki będzie skierowany do Ciebie. Co do komentarza mojej kolekcji - był pełen drwiny i właśnie dlatego ludzie wraz ze mną na ciebie siedli. Każda Twoja wypowiedź jest pełna cynicznego śmiechu i stąd ludzie Cie nienawidzą. Możesz powiedzieć - ja taki jestem, nie ma w tym drwiny. NIE! Nie zgadzam się. Po tym jak mnie przepraszałeś to znowu próbowałeś mnie upokorzyć na forum. Jak zwykle i nigdy Ci się to nie udało i nie uda.

Offline samiwieciekto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Magia świąt :)
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 15, 2013, 00:01:06 »
Przeprosiłem, ze względu na to iż lekko przegiąłem : ] Wpływ adrenaliny. A co Ty możesz wiedzieć co ja licytuję : ) Masz dużo podobnych rzeczy, równie dobrze mógłbym Ci powiedzieć, więc to samo. Co do komentarza, to był on normalny i szczery i to była moja opinia ^^ Co do Twojej wypowiedzi ; ] przeczytaj ją parę razy : ) Pokazałem ją paru osobom trzecim, nadali Ci ksywę, pajadolf. Cytuję Twoje słowa, " tylko głupcy nie wybaczają ". I ja nie czuję się ani trochę winny, więc wtf człowieku, weź wyjdź od kompa się przewietrz czy coś.. W psychologa się nie baw, bo bawisz mnie nieziemsko : D i muszę się tłumaczyć osobom obok, czemu się tak głośno śmieję.

I będziemy tę dyskusję ciągnąć ; P ? Myślę, że nie ma sensu, do niczego to nie prowadzi ani nic kreatywnego nie wprowadza do forum ; ) Wręcz przeciwnie, psuję nastrój.

Zakańczam kłótnie, jak się z czymś nie zgadasz nie pisz, wyraziłem swoje zdanie, Ty swoje basta, szkoda klawiatur i mi na Ciebie i Tobie na mnie.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 15, 2013, 00:20:18 »
O Boże, a widziałeś bebechy, że oceniasz, że jakiś zjechany : )

Ręce opadają.

Jeszcze ostatkiem sił wytłumaczę ci w czym problem.

Sprzedajesz używaną konsolę wsadzoną w obudowę za 15zł. Podbijasz to do 150zł chwaląc się w opisie, że produkt jest nowy. Nie wiem jak ty to widzisz, ale dla mnie to jest chamstwo w najczystszej postaci.

Tak poza tym to problem z twoja osobą na tym forum jest bardzo jasny. Ciebie nikt nie lubi i nie rozumiem, czemu nie możesz pogodzić się z tym faktem. Jeśli sam się nie zwiniesz to prędzej czy później i tak zaliczysz bana. Kont możesz sobie założyć milion, ale i tak cie wyłapiemy. Taka prawda.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 15, 2013, 00:32:09 »
SZALITARKU (jaka xywa, wzięta z dupy, z kosmosu?) - Twoje wypowiedzi są wręcz prześmieszne. Ale to dobrze, całe forum się z Ciebie śmieje. PAJADOLF? BUAHHAHAHAHAAHAHAHAH. O Boże...... :D, HAHHAHAHAHA, hmmmm, hahahahhahahahah, o Chrystusie Niebieski, trzymajcie mnie.... bo upadnę. :D Kto to wymyślił Twój tata? Babcia? A może bogo? :D, a może bogo to Twój tata? ;D HAHAHA, ludzie, ale idiota nam się trafił na forum..... pisz więcej, będziemy się śmiać dłużej :D

".... wręcz przeciwnie, psujĘ nastrój." - genialne  i w sumie nieprawdziwe, bo nastrój wszyscy maja bardoz dobry :D. A może pobawimy się w naukę ortografii? Student od siedmiu boleści... ;DDDD PAJADOLF.... Ja pierdole wychodzę... się przewietrzyć.

Poczuj te słowa:
Ty imbecylu, idioto, kretynie, pustaku, głupku, durniu, pacanie, jełopie, cymbale, ośle, tumanie, debilu, bałwanie, ćwoku, głąbie jesteś żałosny. Wstydzę się, że należę do tego samego gatunku jak Ciebie czytam. Ludzie mieliście tak, że oglądaliście TV, lub nawet byliście świadkami sceny z życia codziennego, że ktoś zrobił z siebie takie pośmiewisko, że wręcz z niedowierzaniem odczuwaliście niechęć przynależności do tego samego gatunku? MAM TO WŁAŚNIE!!!!

Offline samiwieciekto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Magia świąt :)
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 15, 2013, 11:24:03 »
@GBM miałem nowego advance. Nie praktykuję Twoich technik :  ) Ty + pajda to nie całe forum na szczęście, bo bym tu nie siedział : ]

@pajda
Twoja ksywa pasuję do Ciebie. Robisz za pajdę chleba. Teraz zdegradowali Cię na zwykłego buraka, więc możesz się przestać śmiać z ksywy nadanej Ci : )  I jak to mówią, prostemu człowiekowi mało do szczęścia trzeba.

".... wręcz przeciwnie, psuje nastrój." - genialne  i w sumie nieprawdziwe, bo nastrój wszyscy maja bardoz dobry :D.

jak już to bardzo*.

Poczuj te słowa:
Ty imbecylu, idioto, kretynie, pustaku, głupku, durniu, pacanie, jełopie, cymbale, ośle, tumanie, debilu, bałwanie, ćwoku, głąbie jesteś żałosny. Wstydzę się, że należę do tego samego gatunku jak Ciebie czytam. Ludzie mieliście tak, że oglądaliście TV, lub nawet byliście świadkami sceny z życia codziennego, że ktoś zrobił z siebie takie pośmiewisko, że wręcz z niedowierzaniem odczuwaliście niechęć przynależności do tego samego gatunku? MAM TO WŁAŚNIE!!!!

Przestań już patrzeć w lustro i mówić sam do siebie : (

Administracja tego podwórkowego forum rządzi. : )

Zakańczam tę idiotyczną dyskusję tym postem, bo zniżałem się do waszego poziomu, ale niestety już jest tak niski.. że nie potrafię dłużej :]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2013, 11:38:23 wysłana przez samiwieciekto »

Offline suspect

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 178
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 15, 2013, 12:55:31 »
A może bogo? :D, a może bogo to Twój tata? ;D HAHAHA

...

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 15, 2013, 13:08:01 »
A ty co zdziwiony jesteś? Po tym jak byłeś z nim w komitywie i robiliście gnój na forum? Następnie nagabywałeś mnie na gg, że już nic cie z nim nie łączy. A może jednak łączy? A może jednak nikt na forum Wam nie wierzy? I coś mnie się wydaje, że nikt Wam nie uwierzy :).

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 15, 2013, 13:52:50 »
@GBM miałem nowego advance. Nie praktykuję Twoich technik :  ) Ty + pajda to nie całe forum na szczęście, bo bym tu nie siedział : ]

Co ty pierdzielisz. Złodziej jesteś i tyle. Ban leci za całokształt, bo już sił na ciebie nikt nie ma. Szkoda forum i ludzi, którzy nas odwiedzają.

Offline suspect

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 178
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 15, 2013, 14:46:20 »
A ty co zdziwiony jesteś? Po tym jak byłeś z nim w komitywie i robiliście gnój na forum? Następnie nagabywałeś mnie na gg, że już nic cie z nim nie łączy. A może jednak łączy? A może jednak nikt na forum Wam nie wierzy? I coś mnie się wydaje, że nikt Wam nie uwierzy :).

Pomyliłem się jedna co do ciebie, jesteś dzieckiem , o pockecie zapomnij.
Nie będę już odpisywał na żadna twoja wypowiedz na forum bo po prostu nie warto
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2013, 14:53:32 wysłana przez suspect »

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 15, 2013, 14:51:33 »
Nie no, weźcie nie róbcie nowej kłótni. Skończył się przed chwilą Szalitar 2v, to teraz bogo ? ...

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 15, 2013, 15:36:33 »
Caly watek dot. bogo/suspecta zostal podjety troche z dupy i bez wiekszego zwiazku z zaistniala sytuacja.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 15, 2013, 15:47:45 »
Pajda, no już nie przesadzaj.
Bogo spieprzył bardzo mocno na całej lini gdy jakiś czas temu był mega kumplem Szalitara, ale od jakiegoś czasu zmieniło się jego podejście do forum.
Jest dobrym użytkownikiem z ciekawą kolekcją. Do tego pomaga wielu użytkownikom, już nie wspominając o tym z iloma przeprowadził udaną transakcję lub skombinował coś dla nich.

Pozbycie się Szalitara uważam za bardzo dobry ruch, ale nie skreślajcie pod wpływem emocji bogo.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Reselerzy i handlarze na forum - dyskusja
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 15, 2013, 16:19:47 »
Może i troszkę przesadziłem, jednakże wtedy we dwóch na mnie naskoczyli i próbowali mnie ośmieszyć publicznie, obrażali mnie, a na gg pod jakimiś obcymi numerami wypisywali różne głupoty (wyzywali mnie, grozili mi i inne tego typu rzeczy). Może i Was to w takim stopniu nie dotknęło, ale mnie właśnie tak. Nie możemy zapominać, że to, że on mówi, ze już nie ma nic wspólnego z Szalitarkiem, że robi wspaniałe transakcje to wcale nie musi nic znaczyć, ponieważ może to być Szalitarek we własnej osobie, lub jest to jego koleżka, który robi z nim swoje ciemne interesy. Nie mnie w to wnikać.
Bogo - sram na Twojego pocket'a, taniej go wyrwę na ebayu. Bujacie się pod różnymi pseudonimami... nikt nie wie kim jesteście do momentu, aż się nie odsłonicie. Co to za zwyczaje? Wywalili Cie z forum, a teraz znowu jesteś ale pod inna ksywką? Gdybyś się nie odezwał to w życiu nie powiedziałbym, że suspect to bogo (bo suspect faktycznie nikomu nie zawinił i niczego głupiego nie zrobił). Pomyślałeś o tym przez chwilę? Że właśnie, tego typu akcje jakie miały miejsce kiedyś, będą się ciągnęły za Tobą jeszcze bardzo długo? Trudno, że obraziłem bogo - jemu się należało, ale Tobie? Może i nie..., ale suspect i bogo to w dalszym ciągu te same osoby... I niech mi nikt nie mówi, że kurwa przesadziłem. Bo jakby jeden frajer z drugim wypisywali Ci różne bzdury na gg, mimo, że im pomogłem o co by się nie zapytali, każdy byłby nastawiony tak jak ja teraz. Każdy byłby wkurzony, że dalej robią sobie z całego forum jaja. Więc wątek bogo nie został podjęty z dupy.