Autor Wątek: Sifteo - jesli myślałeś że DS był innowacyjny zobacz to :)  (Przeczytany 1905 razy)

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Przeszukując zagraniczne stronki z gadzetami natrafiłem na to cudo, mówią że to gra ale fakt że jest na baterie, ma ekran, a różne wariacje wgrywa się bezprzewodowo mozna śmialo powiedzieć że to konsola :D Będę się chyba starał to zdobyć o ile nie kosztuje tyle co samochód.. Mi by więcej frajdy sprawiło niż takie PSP Vita  http://www.youtube.com/watch?v=dF0NOtctaME

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Sifteo - jesli myślałeś że DS był innowacyjny zobacz to :)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2012, 00:42:42 »
Aaa znam to! :D Dość fajny gadżecik, ale nie traktowałbym tego jak konsoli a jedynie jako gadżet do grania :D Fajna zabawka ale ponoć do najtańszych nie należy.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Sifteo - jesli myślałeś że DS był innowacyjny zobacz to :)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2012, 12:12:32 »
Jakiś czas temu słyszałem o tym i podobno 3 takie kostki miały kosztować 100$ więc tragedii też nie było z ceną.

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Sifteo - jesli myślałeś że DS był innowacyjny zobacz to :)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2012, 13:59:00 »
No czy ja wiem czy nie ma tragedii? Poza tym do niektórych gier potrzeba więcej kostek ;)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Sifteo - jesli myślałeś że DS był innowacyjny zobacz to :)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2012, 16:19:09 »
I kosztuje 149$, a jedna kostka 49$. Ale muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawe.

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Sifteo - jesli myślałeś że DS był innowacyjny zobacz to :)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2012, 22:33:26 »
no to żeby pograć to 900+ pln .... no i gier się tam nie wgrywa, one są bezpośrednio, na żywo przesyłane z kompa, które to rozwiązanie mi nie pasi...