Autor Wątek: Pytania odnośnie GBA SP  (Przeczytany 3846 razy)

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Pytania odnośnie GBA SP
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 13, 2012, 16:01:54 »
Cytuj
Pewnie napisał tak żeby zachwalić obraz a tak naprawdę jest  taki sam ja inne AGS-001

No właśnie tak mi się wydaje, ale chciałem się upewnić.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Pytania odnośnie GBA SP
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 13, 2012, 17:37:10 »
Buda zmieniona widać to na zdjęciach. Jak się z nimi dłużej zapoznasz to rozpoznajesz w mig. Tutaj np. rzucają się od razu w oczy nierówne jak diabli zawiasy, tak jak w przypadku tych bud z DXa.

McMarycha

  • Gość
Odp: Pytania odnośnie GBA SP
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 13, 2012, 18:26:27 »
Dodatkowo zaślepki na śrubki są prześwitujące, a w tym modelu chyba nie powinny być zresztą w żadnym nie powinny.
I jeszcze  ta podróba małych agentów

Offline matthew

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Pytania odnośnie GBA SP
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2012, 17:59:53 »
Pozwoli Szanowny autor że 'doczepię się' do tematu ażeby nie robić niepotrzebnych śmieci na forum :)
Otóż mam pytanko o pewną pierdółkę do użytkowników/znawców SP. Czy część z ekranem, w klasycznym rozłożeniu (kiedy ekran się blokuje), może się delikatnie ruszać w tej "blokadzie"? (można to wyczuć trzymając pionowo rozłożoną konsolkę i troszeczkę potrząsając nią do przodu i do tyłu)
Chcę po prostu wiedzieć czy to skutek 'wyrobienia' konsoli, czy po prostu takie 'cosik' wynikające z budowy.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Pytania odnośnie GBA SP
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2012, 19:33:13 »
SPki jak i praktycznie każde zawiasy tego typu się wyrabiają po jakimś czasie. Druga kwestia iż "luz roboczy" to też normalna sprawa i nawet w nowych egzemplarzach może on występować.

Więc generalnie nie ma czym się przejmować - ani uznawać że skoro mam duży luz to konsolka jest mocno zużywana.

Offline matthew

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Pytania odnośnie GBA SP
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 24, 2012, 20:15:23 »
Bo właśnie tak się zastanawiałem, czy można by używać to jako dodatkowe kryterium- ale faktycznie, chyba masz rację :)
Dzięki wielkie w każdym razie (osobiście czasem mam manię na punkcie szczegółów i w tym wypadku stąd to pytanie).