Ogólny > Strona i Forum

Tapatalk

(1/4) > >>

MasteROOT:
Piszę z sugestią a zarazem pytaniem do administracji. Co myślicie o instalacji pluginu Tapatalk (jest oficjalnie zatwierdzony przez SMF link).

Dla osób niezaznajomionych Tapatalk to aplikacja na smartfony (iOS/Android/i chyba jeszcze jakiś inny) dzięki której przeglądanie różnych for z poziomu smartfona przestaje być uciążliwe (chociaż wiadomo wszystko jest kwestią gustu i przyzwyczajeń). Oczywiście pytanie też jak dużo osób by z tego korzystało bo zapewne nie każdy ma telefon z Andkiem czy iOSem a nawet jeżeli to nie koniecznie przeglądają fora przy pomocy swojego "smarta". Poza tym sama apka do telefonu kosztuje (w wersji na Androida, nie sprawdzałem ile kosztuje dla iOS) z tego co pamiętam 9,99zł.

Oczywiście ankieta ma na celu sprawdzenie czy w ogóle jest sens niepotrzebnie robić problem administracji bo instalacji pluginu dla kilku osób raczej mija się z celem...

inlagd:
Ja sie nie moglem o RSSa z serwisu doprosic, a na dopasowanie stylu forum do serwisu mozna czekac w nieskonczonosc, wiec o takich wynalazkach jak Tapatalk to nawet nie smialem tutaj wspominac. ;)

Zupelnie niepotrzebnie GBF jest mocno w tyle pod takimi wzgledami techniczymi (dla jasnosci podkreslam, ze mowie o formie, a nie o tresci). Tematyka GBF moze i jest juz retro, ale sam GBF nie musi. :)

Antari:
No koledzy, ja jestem jak najbardziej ZA, ale w temacie spraw technicznych jestem co najwyżej paziem. Nie będę niczego ruszał, bo jeszcze niechcący schrzanię. Wszystko to byłoby pewnie do ogarnięcia w max tydzień, ale ja nie mam prawa rozporządzać niczyim wolnym czasem, więc cała sprawa pozostaje w hibernacji i zależy od dobrej woli techników.

Ostry96:
Z jednej strony TAK a z drugiej nie.
Tak bo sam patrzę na forum z NIE wymienionego wyżej Windows Mobile.
Nie, ponieważ "budowa" tego forum jak i strony dla mnie nie jest na tyle uciążliwa żeby robić "oddzielną wersję". A jak komu to wadi żeby "przybliżać/oddalać" to w przykładowej Operze mini, jest opcja "scalenia całej strony" tak jakby była to wersja mobilna... ale nie do końca.

Takowe moje szybkie zdanie : ]

@@@ Kolega niżej
Wiem : ] może faktycznie z mego postu można by było tak zrozumieć.

inlagd:

--- Cytat: Ostry96 w Czerwiec 29, 2012, 22:31:40 ---.
Nie, ponieważ "budowa" tego forum jak i strony dla mnie nie jest na tyle uciążliwa żeby robić "oddzielną wersję". A jak komu to wadi żeby "przybliżać/oddalać" to w przykładowej Operze mini, jest opcja "scalenia całej strony" tak jakby była to wersja mobilna... ale nie do końca.
--- Koniec cytatu ---

Ale o jakie robienie oddzielnych wersji chodzi? Bo wiesz, w tym temacie jest mowa o zwyklym pluginie do forum…

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej