Ogólny > Strona i Forum

Tapatalk

<< < (2/4) > >>

pajda:
A moim zdaniem przybywa użytkowników, a nie techników. Każdy chce korzystać, wyciągać informacje, a nic nie daje od siebie. Gdyby było parę osób więcej, które mogłyby się zająć kwestiami technicznymi, przynajmniej tymi bieżącymi, to byłoby na prawdę miło.

inlagd:

--- Cytat: pajda w Czerwiec 30, 2012, 00:34:46 ---Każdy chce korzystać, wyciągać informacje, a nic nie daje od siebie.

--- Koniec cytatu ---

Witaj w internecie! ;)

MasteROOT:

--- Cytat: inlagd ---Ja sie nie moglem o RSSa z serwisu doprosic, a na dopasowanie stylu forum do serwisu mozna czekac w nieskonczonosc [...]

--- Koniec cytatu ---

Tylko że RSS to zapewne (nie jestem w 100% pewien) kwestia instalacji jednego pluginu i skonfigurowania go, zaś stworzenie motywu graficznego, pocięcie go odpowiednio i następnie ułożenie w HTML i CSS jest zajęciem dość pracochłonnym. Zależnie od stopnia skomplikowania to jest to kwestia od kilku do kilkunastu(/kilkudziesięciu?) godzin. I tutaj potrzeba grafika z umiejętnością wrzucania tego co zrobi na stronę, albo grafika i osoby do "kodzenia".


--- Cytat: Ostry96 ---Z jednej strony TAK a z drugiej nie.
Tak bo sam patrzę na forum z NIE wymienionego wyżej Windows Mobile.
Nie, ponieważ "budowa" tego forum jak i strony dla mnie nie jest na tyle uciążliwa żeby robić "oddzielną wersję". A jak komu to wadi żeby "przybliżać/oddalać" to w przykładowej Operze mini, jest opcja "scalenia całej strony" tak jakby była to wersja mobilna... ale nie do końca.

--- Koniec cytatu ---

WM nie wymieniłem ponieważ WM nie jest już rozwijane i nie ma na niego owego programu o którym pisałem. Niestety ale z tego co mi wiadomo to nie ma również Tapatalk na Windows Phone, a szkoda bo jest to na prawdę miła w użyciu apka. Jak wspomniał inlagd tutaj jest to kwestia zainstalowania jednego pluginu i wszystko działa, a nie przebudowania szkieletu forum.


--- Cytat: pajda ---A moim zdaniem przybywa użytkowników, a nie techników. Każdy chce korzystać, wyciągać informacje, a nic nie daje od siebie. Gdyby było parę osób więcej, które mogłyby się zająć kwestiami technicznymi, przynajmniej tymi bieżącymi, to byłoby na prawdę miło.

--- Koniec cytatu ---

Wiesz, jestem zbyt krótko na forum żeby ktoś mógł mi tak na prawdę zaufać. Dać dostęp do PA osobie która jest na forum od początku maja tego roku to raczej mało roztropne zachowanie jeżeli się tej osoby nie zna.
Z drugiej strony jeżeli administracja nie będzie widziała w tym problemu, to dopiero co skończyła mi się sesja więc ogarnę kilka spraw i mogę spróbować coś podziałać.

Ja podrzuciłem ten pomysł i jeżeli administracja się zgodzi to mogę spróbować pomóc go zrealizować (zabrzmiało jak by to był jakiś ogromny projekt ;P).

jakub:
Minął już rok, więc składam prośbę o ponowne rozważenie instalacji wtyczki jako, że smartfonów przybywa, a kto korzysta z Tapatalka ten wie jakie wygodne jest przeglądanie takiego forum. Z tego co wiem to na phpBB3 to jest chwila roboty. Nie wiem jak na SMF



...  czy dostanę tytuł górnika roku? :)

M4ciek:
Ja z chęcią bym wypróbował - choć wszystkie fora przeglądam normalnie. Forum nhl.pl, na którym spędzam nieco czasu też nie ma tej wtyczki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej