Autor Wątek: Czy warto kupić?  (Przeczytany 119315 razy)

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1020 dnia: Luty 06, 2014, 09:59:24 »
Nowe, zafoliowane. Póki mogę wybrać język w grze (albo jest tylko angielski) to gra może mieć niemiecką okładkę. Skoro i tak nie ma polskich wersji okładek, to wszystko mi jedno :D
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1021 dnia: Luty 06, 2014, 10:47:15 »
Jak nowe to bym brał w tej cenie. Język w Pokach na 3DS ustawia się automatycznie chyba zależnie od języka konsoli. Na D-S kupowali tak francuskie poki po stówce ale używane.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1022 dnia: Luty 06, 2014, 15:57:31 »
W pokach język ustawiasz tworząc nową grę. Okładka frontowa i grzbiet nie mają napisów żadnych poza "Pokemon X/Y", więc jedyne wrażenia estetyczne, które jakimś cudem mogą popsuć Wam odbiór gry to tylna okładka w niekoniecznie ludzkim języku ;)

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1023 dnia: Luty 06, 2014, 18:22:11 »
Kupiłem, co mi tam :p
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline jeti

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 89
  • beep bep
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1024 dnia: Luty 06, 2014, 21:58:13 »
Troszkę po fakcie zapytam, bo już wygrałem aukcję :P.

Kid Dracula stan idealny, region UKV za 40 zł to stosunkowo rozsądna cena?

Zabawne jest to jakie ta gra ceny w stanach osiąga. Od $25 do nawet $75 za sam cart.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1025 dnia: Luty 06, 2014, 23:07:05 »
Troszkę po fakcie zapytam, bo już wygrałem aukcję :P.

Kid Dracula stan idealny, region UKV za 40 zł to stosunkowo rozsądna cena?

Zabawne jest to jakie ta gra ceny w stanach osiąga. Od $25 do nawet $75 za sam cart.

Jak sprzedawałem swoje 2 sztuki w stanie idealnym to nikt nie chciał brać, z czasem zeszły, ale za niewielkie pieniądze (20-25zł).

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1026 dnia: Luty 07, 2014, 12:28:56 »
Nie przepłaciłeś specjalnie.
BDG ALL DAY

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1027 dnia: Luty 07, 2014, 14:45:08 »
Troszkę po fakcie zapytam, bo już wygrałem aukcję :P.

Kid Dracula stan idealny, region UKV za 40 zł to stosunkowo rozsądna cena?

Zabawne jest to jakie ta gra ceny w stanach osiąga. Od $25 do nawet $75 za sam cart.

Jeśli z wysyłką to tak. Całkiem ok cena.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1028 dnia: Luty 11, 2014, 21:30:24 »
Czy warto BYŁO kupić?


Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1029 dnia: Luty 11, 2014, 21:35:38 »
Za 60zł używana? Hmm nowe najtaniej to chyba koszt 14 funtów, tak mi się zdaje gdzieś widziałem w tej cenie.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1030 dnia: Luty 11, 2014, 21:41:26 »
Używana; stan zadowalający +.

Szczerze mówiąc to nie siedzę w 3DSie raczej. Zaryzykowałem.

Offline jeti

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 89
  • beep bep
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1031 dnia: Luty 11, 2014, 22:50:48 »
Jak sprzedawałem swoje 2 sztuki w stanie idealnym to nikt nie chciał brać, z czasem zeszły, ale za niewielkie pieniądze (20-25zł).

O cholerka, musiał mi Twój temat umknąć jakoś :/.

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1032 dnia: Luty 11, 2014, 23:47:36 »
Czy warto BYŁO kupić?

Widzę, że udane zakupy u "Blondyny" ;)

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1033 dnia: Luty 11, 2014, 23:54:35 »
Czy warto BYŁO kupić?

Widzę, że udane zakupy u "Blondyny" ;)

Od czasu do czasu warto wpaść :)

Na GB już nie ma na co liczyć u niej. Czasy starego baraku bezpowrotnie minęły. Tam kupiłem pierwszego GBC i GBA.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1034 dnia: Luty 12, 2014, 00:21:42 »
Imho dobra okazja cenowa zdecydowanie. Aczkolwiek czy samą grę warto posiadać w kolekcji to już zdecydowanie inna bajka. Z tego co widziałem, nie dorasta starym Castlevaniom 2d do pięt.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1035 dnia: Luty 12, 2014, 00:48:32 »
Imho dobra okazja cenowa zdecydowanie. Aczkolwiek czy samą grę warto posiadać w kolekcji to już zdecydowanie inna bajka. Z tego co widziałem, nie dorasta starym Castlevaniom 2d do pięt.

Podobno łatwa i krótka. Hmmm; co to ma wspólnego z Castlevania?!

PS: Pamiętacie Legacy of Darkness na N64? Za cholerę nie umiałem się do niej przekonać w żaden sposób.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1036 dnia: Luty 12, 2014, 01:11:24 »
To już wina Konami, które za wszelką cenę forsuje uniwersum Lords of Shadow, które ma robić za główną linię fabularną nowoczesnego wcielenia serii. Bardziej podobało mi się, gdy za każdym razem mielismy do czynienia z inną historią, innymi postaciami, choć trzon pozostawał niezmienny (wyjątek akurat od tej reguły do DoS na DS i AoS na GBA, czego nie było jeszcze aż tak bardzo czuć, bo jednak otrzymaliśmy 3 samodzielne tytuły na generację).

Dużo bardziej podobałaby mi się Castlevania w 2D z pięknymi ręcznie rysowanymi tłami i postaciami niczym w Dragon's Crown na Vite. Mniej więcej tak widziałbym rozwój tej serii, a jeżeli nie, to żeby chociaż tworzyli gry na poziomie Castlevania: The Adventure ReBirth czy Castlevania: Harmony of Despair, które też przecież niedawno ukazały się na konsolach. Szkoda tylko, że nie w wersjach pudełkowych. Ostoją "jedynych słusznych" Castlevanii były jeszcze niedawno handheldy, bo na stacjonarkach po obłędnej i niepokonanej Symfonii Nocy poszli w stronę mniej lub bardziej udanych klonów GoW'a/DmC, słowem 3d slashery (co też nie jest do końca takim złym pomysłem). Niestety wraz z nową generacją na handheldach poszli w stronę hybrydy jednego stylu z drugim czego efektem jest Lustro Przeznaczenia. Z tego co czytałem w wielu miejscach, brakuje elementów Metroidvanii przez co sama gra jest za łatwa i za krótka. Trudno winić biednego developera, bo to ludzie - a właściwie każuale - chcą 3D, ładną grafikę i znane postacie w kultowym uniwersum. Lords of Shadow to już niestety cała machina marketingowa i na pewno na dylogii się nie skończy. Trochę lipa, że trzeba będzie przymusowo pożegnać tę serię, zwłaszcza po tak udanej trylogii na DS.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1037 dnia: Luty 12, 2014, 09:05:27 »
Moze Antari troche przesadza, ale oglonie rzecz ujmujac, ma racje. Dla mnie Castlevania to jednak pol biedy, a brak prawdziwego Metroida to cala bieda! Przedstawicieli gatunku metroidvanii szukac nalezy dzis gdzie indziej. O, ironio!

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1038 dnia: Luty 13, 2014, 11:23:36 »
Tyle, że w przypadku Metroid'a dokonano transpozycji ze środowiska 2d od 3d praktycznie bezbłędnie. Raczej w tej perspektywie należy upatrywać przyszłość serii. Miejmy nadzieję, że Nintendo wróci wreszcie po rozum do głowy i spłodzi kolejnego FPP Metroida powierzając jego wykonanie ekipe Retro-Studios. W sumie to nawet się cieszę, że nie nadużywają tej marki w takim stopniu jak Mario czy Zeldę, których mamy obecnie na pęczki. Jedno jest pewne FPP Metroid w HD będzie niszczył system. Oby tylko wydali go na Wii U z możliwością obsługi Wii Remote i gruchy :)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #1039 dnia: Luty 13, 2014, 14:05:55 »
"Bezbledna transpozycja" Metroida zrobila z serii zupelnie inna gre (to juz obecna Castlevania bardziej przypomina swoje poprzedniczki). Metroid i Castlevania w innej konwencji niz metroidvania to dla mnie kiepski zart.