Autor Wątek: Czy warto kupić?  (Przeczytany 119348 razy)

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 13, 2011, 16:05:28 »
Jak sądzicie, warto kupić gba advance black z pokrowcem i donkey kongiem country za 40zł?
Konsolki nie widziałem podobno tylko parę drobnych rysem nic poza tym. Akurat o to się nie martwię bo to od kolesia, który mieszka 300m od tego gdzie mieszkają moi rodzice więc w każdej chwili mogę podskoczyć przy okazji ;D
Cenę mogę jeszcze zlicytować do około 30zł a nawet mniej. Jak sądzicie ile będzie dobrą ceną za to.

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 13, 2011, 16:23:14 »
Wydaje mi się że warto, oczywiście że ma klapkę na baterie;) A idealniej by było jak z Box-em:) Ale cena jest ok. Bo masz już odbiór osobisty i nie tracisz kasy na wysyłkę:)
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 13, 2011, 18:15:42 »
Cena 30-40zł na GBA w bdb stanie to dobra oferta.

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 22, 2011, 12:53:57 »

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 22, 2011, 14:07:55 »
Moim zdaniem nie, cena 249zł + koszty wysyłki za GB przeźroczystego z pudełkiem i 9 piratami/crapami jest za wysoka ;/
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 22, 2011, 14:58:26 »
Moim zdaniem nie, cena 249zł + koszty wysyłki za GB przeźroczystego z pudełkiem i 9 piratami/crapami jest za wysoka ;/
Te gry są oryginalne.

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 22, 2011, 15:06:42 »
tak czy siak cena nie powala xd

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 22, 2011, 15:08:07 »
Czemu stwierdzasz ze to piraty? wszystkie są oryginalne, nawet widać numery wybite. Cena dość mocno wysoka za taki zestaw. poczekaj az wystawi ponownie, bo chętnych na pewno nie będzie;]
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 22, 2011, 15:20:04 »
Moim zdaniem nie, cena 249zł + koszty wysyłki za GB przeźroczystego z pudełkiem i 9 piratami/crapami jest za wysoka ;/
Te gry są oryginalne.

Ten "Track Field", czy jakoś tak jest piratem ;P
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 22, 2011, 15:28:51 »
"Track and Field" to oryginał. Pionowy napis "GAME BOY" na nalepce z tytułem gry był dodawany w niektórych pozycjach. Wszystkie inne gry to również oryginały. Cena zestawu raczej za wysoka, jeżeli masz pieniądze to bierz, dostaniesz 9 gier w ładnym stanie i konsolę. Ja bym się wstrzymał, poczekał aż aukcja się skończy i napisał PW z jakąś propozycją, chociaż sądząc po zaproponowanej cenie sprzedający może mieć "swoją twardą wizję" n/t ceny.

http://pics.mobygames.com/images/covers/large/1272103703-00.jpg

Offline adf1985

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 22, 2011, 15:48:03 »
Gry oryginalne, ale same crapy, sama konsola bardzo interesujący stan. Za 100zł by się opłacało

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 22, 2011, 15:57:31 »
"Track and Field" to oryginał. Pionowy napis "GAME BOY" na nalepce z tytułem gry był dodawany w niektórych pozycjach. Wszystkie inne gry to również oryginały. Cena zestawu raczej za wysoka, jeżeli masz pieniądze to bierz, dostaniesz 9 gier w ładnym stanie i konsolę. Ja bym się wstrzymał, poczekał aż aukcja się skończy i napisał PW z jakąś propozycją, chociaż sądząc po zaproponowanej cenie sprzedający może mieć "swoją twardą wizję" n/t ceny.

http://pics.mobygames.com/images/covers/large/1272103703-00.jpg

Ups, przepraszam i zwracam honor, ale tak czy siak są to same crapy ;P
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 22, 2011, 18:30:06 »
249zł za Classica z brudem na krzyżaku. Mało na pewno nie był używany. W życiu bym za taką kwotę nie kupił :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 22, 2011, 19:16:44 »
Znasz takie powiedzenie "Mądrzy ludzie żyli w brudzie"? xD

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #154 dnia: Wrzesień 22, 2011, 20:25:07 »
To ja nie chcę być mądry :D:D:D
rnav spotting :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #155 dnia: Wrzesień 22, 2011, 21:17:50 »
konsola jest w bardo dobrym stanie. orkesle to tka dlatego, ze widac kolo prpzyciskow ze w srodku obudowy nie ma zbytnio syfu. kolo krzyzaka zawszeb edizwidac syf w transparencie bo jest po prosut przezroczysty. poaptrzcie na pudelko - NIE JEST MOCNO PORYSOWANE I BARDZO SIE SWIECI - to dobry znak. poniewaz prawie zawsze te pudla byly tka porysowane ze az byly matowe, lub sprawialy wrazenie brudnych..... ksiazeczki tez niczego sobie. gry - jets ich 9 - jelsi pilicyzc sobie 10 PLN za każda, co nie jst wygorowana cena to za sama konsole wychodzi - 150 PLN. sadze ze nie ma tragedii. ale cena powinna byc nizsza o okolo 30 PLN. wtedy jest to dobry zestaw do kupna. poza tym, zawsze nalezy zdac pytanie zeby miec pewnosc - czy srubki sa zjechane przez probe odkrecania? czy glosnik dziala tka jak nalezy? itd itp. za pytania nikt w morde nie dostanie - a ta opcja na allegro wlasnie po to jest. zawsze mozna zapytac - czy o 30 PLN taniej pusci? 30 to ne duzo, a na tym zestawie to zawsze troszke.... pzoa ytm mysle ze zrobilem racjonalna wycene wraz z omowieniem jakosci tej konsoli....
aha, szybka mimo wszystko powinna miec CHOCIAZ drobniutkie ryski. bo jelsi ich nie ma w ogole..... to mzoe to swiadczyc o tym ze byla wymieniana.... w uzywanych konsolach PERFEKTU nigdy nie ma. :).

Offline adf1985

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 22, 2011, 21:39:33 »
Za dużo liczysz za te gry. Nigdy byś ich nie sprzedał po 10zł za sztukę. Ja bym liczył 50zł za wszystkie max. Konsola wychodzi wtedy po 200zł. Gdyby była ta aukcja o 100zł tansza, to jeszcze ewentualnie byłoby to opłacalne, jakby komuś mocno zależało

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #157 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:43:12 »
no to teraz Ty policzyels gry za 5 PLN od sztuki a to ejst zdecydowanie za malo - gry chodzą nawet po 15-20 PLN. ja liczylem za sztuke, jakbym mial sprzedawac na sztuki, pojedynczo... wiaodmo ze jesli gier w zestawie jest 9  i kupuje sie wszystkie to wtedy cena od sztuki spada i liczy sie mniej - ale na pewno nie 5 PLN...

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 23, 2011, 13:10:12 »
Pajda, ale za te gry się nie weźmie raczej po 15zł za sztukę. Często sprzedaję na sztuki i crapy na ogół mi schodzą po 5-7zł. Kilka z tych gier może by i poszło po 10zł, ale trudno powiedzieć. Hity to to nie są :P

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 23, 2011, 14:12:41 »
no raczje nie sa, ale sa ogolnei w dobrym stanie i 5 PLN to mzoe za zdezelowany kart bym dal.... no pomyslcie - to TYLKO 5 PLN. to zbyt malo..... wiaodmo po tyle tez neiktorzy sprzedaja.... mimo wszsytko w ogolnej wycenie napisalem ze sprzet powinien byc tanszy - nie powiino sie przesadzac...... ale ogolnie to 200 PLN daje sie tez za jakeigos limitowanego gameboya na ebayu, a nei za transparenta. mzoe gosc wycenil go tak bo jest w dobrym stanie, a fotki tego za b5dzo nie pokazuja. osobiscie tez nie wzialbym za taka kase... ale za 180 PLN to jzu bym sie zastanowil... i napsialembym do neigo zeby jeszcze obnizyl cene bo to zdecydowanie za duzo.